Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komoly kapcsolatba (1,5...

Komoly kapcsolatba (1,5 év),17 és 18 évesen belefér a szex?

Figyelt kérdés

Katolikusok vagyunk, elsősorban ilyenek véleményét várom

BUNKÓK kíméljenek


2010. máj. 5. 11:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%

:D....


szerintem a sex nem korhoz kötött. ha szeretitek egymást akkor miért ne?!


16/L

2010. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
én is katolikus vok. de azt ne szabja meg neked senki, h mikor, hol, stb. szexelsz. sztem Isten is azt akarja, h boldog légy.. nem? ha valóban elhivatottak vagytok, akkor várjatok a házasságig. de a Biblia már elég régi, anno már 14 - 15 évesen házasodtak, úgy nem volt nehéz kivárni a házasságot, de mostmár modernebb a világ.
2010. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Szerintem bele.:)
2010. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%
Isten egész egyszerűen nem létezik.Attól hogy bemagyarázod magadnak hogy létezik,és ezt meg azt akar hogy csinálj,még nem lesz semmi.Szóval dugjatok.
2010. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 nielindi ***** válasza:
18%
vallástol, kortol függetlenl hogy a francba lehet kibirni egy 1,5 éves kapcsolatot szex nélkül?!?!?!?!?!?!?!?!
2010. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
37%
naa.. atesiták ne kommenteljenek, a kérdező is mondta. Isten létezik, de nem kell fanatikusnak lenni - ez az én véleményem a dologról.
2010. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, ugy lehet, h a kérdező akkor még csak 15 éves volt. és akkor korai a szex. ennyi.
2010. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem vagyok katolikus (se keresztény), de azért nagyjából tisztában vagyok a fontosabb erkölcsi normákkal és a Bibliában leírtakkal. Szerintem a fő kérdés itt az, hogy ti mennyire veszitek komolyan a Bibliát és a katolikus egyház tanításait. Ha teljesen követni akarjátok, akkor a válasz nem, de ezt te is tudod. Ha engedékenyek vagytok, akkor meg belefér, másfél év azért már elég hosszú idő, nem vagytok már annyira kisgyerekek, el tudjátok dönteni, hogy mennyire tervezitek egymással komolyan a jövőt. Ráadásul manapság kevés keresztény tartja be azt, hogy a házasság előtt nem él nemi életet, úgyhogy szerintem nem egy főbenjáró bűn, ha lefekszetek egymással. De ha kétségeid vannak, akkor kérdezd meg a papotokat, már ha nem egy öreg begyepesedett valaki.


Én nem ezt az értékrendet követem, de nem is vagyok vallásos, nekem nem kell igazodnom a Biblia tanításaihoz. (De azért nem fekszek le fűvel fával.)


21l

2010. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 nielindi ***** válasza:
nem 1,5 éve 15 éves. lehet hogy már 16 volt akkor, nemsokára 18 éves lesz. de amugy is, ha 15 évesen összejössz valakivel, vársz még 3 évet, h 18 legyél, addig semmi?!?!
2010. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Én is katolikus vagyok,Görög katolikus,és van hitem.

Én nem gondolom,hogy ennyi idősen ez baj lenne,én is 16 éves korom óta élek szexuális életet.És a Biblia sem tiltja,legalábbis nem tudok ilyenről.Ha szeretnéd,akkor tedd meg,ezért nem leszel bűnös.:)


L/18

2010. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!