Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiús "csúnya" lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiús "csúnya" lánytól kosarat kaptam. Ez már a vég?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy nem vagyok csúnya, csak nem vagyok az esete. Nekem ez annyit jelent, hogy finoman lecsúnyázott. Bezzeg a sorozatszámos lányoknál van esélyem, de õk nem jönnek be. Sose találom meg az igazit?
2013. dec. 21. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"sorozatszámos lányoknál van esélyem, de
2013. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"sorozatszámos lányoknál van esélyem, de ők nem jönnek be"

Akkor ők csúnyák? Na látod, hogy nem.

2013. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tudod.. a lányok megérzik, ha csúnyának gondolják őket :)

Én is visszautasítanék valakit, ha csúnyának gondolna.

2013. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem az egészet. Miért nem nevelsz magadnak egy lányt?
2013. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vagy miaz, hogy sorozatszámos??
2013. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha az "igazit" keresed, miért vagy ilyen felszínes? Képtelen vagy testeknél többet látni, és csodálkozol, hogy milyen rossz neked.. járjál egy próbababával :D
2013. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden második lány ugyanaz, nálam kb. ezt jelenti. Szerintem egy cukorfalat az a leányzó, mások szerint csúnya.
2013. dec. 21. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem voltál az 'esete'. Ennek a "csúnya" lánynak is volt feltételezhetően, ideálja és te nem voltál olyan.(:
2013. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ironikus az egész gondolatmenet. Ha nem jössz be egy lánynak, akkor szerinted biztosan csúnya vagy. Neked nem jönnek be a sorozatszámos lányok, akkor ők ezek szerint szintén csúnyák? Ne röhögtess már. Egyébként a "nem vagy az esete" elképzelhető, hogy nem a testi adottságaidat kérdőjelezi meg, hanem például idegesítő vagy hülye vagy. Például az ilyen kirohanásaid miatt. Nyilván sosem találod meg az igazit, tinédzser kor után már vége a világnak.
2013. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Külsõre nem vagyok az esete. Amúgy beszélgetni egyenesen imád velem, és hülye se vagyok.
2013. dec. 21. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!