Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friend zone-ba csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend zone-ba csak úgy kerülhet be valaki, ha csúnya?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy, egyszerűen nem több, mint egy friend. Érzések is vannak, nem csak érzékszervek. Eléggé durva volna, ha így lenne, ahogy írtad :D
2013. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában az az oka, igen. De berakhatja magát a csaj is, ha túl jól néz ki a srác (és ugyan ez fordítva)
2013. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Friendzonba akkor, kerülsz, ha mint férfi nem vagy elég jó, de azért van pár használható képességed például jó vagy lelki szemetesládának, vagy értesz az autószereléshez, vagy jó szakmád van, esetleg jók a kapcsolataid.

Az egésznek az a lényege, hogy a csaj gyakorlatilag azért tartja veled a kapcsolatot, hogy ezeket a tulajdonságaidat használni tudja, pontosabban kihasználni, mert pontosan tudják, hogy te többet érzel, mint barátság.

Magyarul te vagy a balekjuk, a pincsikutyájuk stb. Ó és arról ne is álmodj, hogy ők bármi szívességet tennének neked.

Szóval, ha egy lány azt mondja, hogy legyetek barátok, akkor a jó válasz erre, hogy visszakérdezel: Barátság extrákkal? Ha nemet mond, akkor pedig közlöd, hogy nem kell a barátsága, mert nem szereted, ha barátság cím alatt ki akarnak használni.

2013. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nekem egy pasi barátom van, nincs baj a külsejével. Egyszerűen én jobban vonzódtam mindig is a fiatalabb srácokhoz.

Szerintem helyes is. De mivel én férjnél vagyok, barátságnál nem lehet köztünk több.


És ő meg más csajba van belezúgva , bár reménytelenül.


Plusz, alapvető dolgokban nem értünk egyet:)


ő házasságellenes, én házasságpárti vagyok, nem akar soha gyereket, én igen. Ilyen dolgokban pedig akik együtt akarnak lenni , egyet kell érteni.


Szóval nem a külsőségek miatt nem vagyunk egy pár.


27/N

2013. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!