Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi megkesered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi megkeseredett negatív vagy nem normális ember?

Figyelt kérdés
Néha a szabadidőmben mikor unatkozok, és felmegyek ebbe a kategóriába állandóan, vagy negatívitást látom, az önsajnáltatást a gyűlölködést vagy az értelmetlen kérdéseket válaszokat. Egyszerűen elmegy az életkedvem tőlük, kicsavarják az emberekből a jó kedvet! Miért kell ennyire negatívnak lenni? Sosem volt könnyű az élet, de az ilyen felfogás miatt, hogy várja el valaki, hogy legyen kapcsolata?
2013. dec. 21. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagy érdekel hogy miért? Nem hiszem ... csak az a lényeg hogy boldog vagy. Ha rosszul vagy érdekel hogy miért? Igen, kíváncsi vagy mi miatt, mit rontottál el, mit bántál meg, hogy hozhatná helyre stb. ..
2013. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ez egy anonim oldal, és itt bármit kiadhat magából, amit a társadalomban nem tud. Na meg sok a hülye ember is!
2013. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ebbe a kategóriába. De most őszintén valljuk be, normális ember nem ír ilyen oldalra. Itt mindenkinek van elég baja... :D


ui.: tisztelet a kivételnek!

2013. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenkinek olyan könnyű az élete talán,szerintem fogalmad sincsen ezek között az emberek között,ki mit élt át,én tudom mert beszélgettem már velük,és nekem sincsenek túlzottan jó dolgaim,se kilátásaim.
2013. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Ide járnak siránkozni a csúnya, buta, lúzer pasik. Mert nekik magas a mérce.
2013. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, azt hiszed te normális vagy? Te sem vagy az, ha a szabadidődet erre az oldalra fecsérled.
2013. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert ilyen a világ
2013. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Senki nem születik annak, hanem a tapasztalatai teszik azzá.
2014. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
5-ös, ez egy kicsit nyers megfogalmazás volt, de nagyon igazad van:D
2016. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!