Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Milyen jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Milyen jelei vannak hogy szeret e?

Figyelt kérdés

na szoval

tavaly jott O az evfolyamunkba csak hogy pont a masik osztalyba de ennek ellenere nagyon gyorsan osszebaratkoztunk aztan volt egy idoszak mikor ket honapig semmilyen kapcsolat felvetel nm volt(face,twitter,folyoson dumalas)aztan ugy pont 1 honapja nagyon visszatert a regi baratsag


nekem az tunt fel h furan erzek mindig a vallara rakom a kezem meg ilyenek egyszer majdnem lesmaroltam.....

el tudnek kepzelni vele csoknal tobbet is csak nm tudom mit tegyek


egy MASIK baratnom szerelmet vallott lesmarolt esen elmondtamO neki meg hogy az a lesmarolos masik baratnomtol kaptam karacsonyi ajandekot es majdnem 5percig szotlanul alt mintha ledermendt volna

ugy erzem hogy megorulok h nincs mellettem megegy talalkozot is RANDIKENT fogtam fel XD tudom h fura de naon olyan erzesem volt


mit tegyek most?milyen jelei vannk hogy talan O is igy erez?


jajj igen van egy srac meg onnan ahonnan 1eve ide koltoztek akit allitolag szeret meg h jarna vele csak messze lakik a srac es nm akar tavolsagi kapcsolatot

az h a srac szereti e azt nm tudom


EZ NEM FELLANGOLAS!!!csak h tisztazzuk

16/L



2013. dec. 21. 21:28
 1/5 Paulik Áron ***** válasza:
Ha így reagált a sztoridra, akkor kétlem hogy neki is lennének leszbikus hajlamai... Csak diszkréten, tapintatosan és ne erőltesd.
2013. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nm mondtam meg el neki pont az a srac miatt akit szeret es aki ugy tunik viszont szereti

egyszer nekem aradozott h mit csinaltak egy talin es.....meg szakadt a szivem


meg en onbizalomhianyos vagyok ugyhogy nm igazan merem bevallani mit erzek iranta....igy is bevalljam?

2014. jan. 2. 00:36
 3/5 Paulik Áron ***** válasza:
Ha bevallod, akkor legalább kiderül, mennyire jó barát. De ha nem tudja kezelni, vége lehet a barátságotoknak. Viszont ha nem mondod el neki, hogy lehet igazi barát?
2014. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szeretném,hogy ő is szeressen meg már fáj,hogy szeretem :'(

de ha bevallom mi lehet a legdurvább reakció?ha bevallom és nm lesz többé a barátom vagyis már nm akarja,hogy egy ilyen ember legyen a barátja azt nm bírnám ki...

meg Ő nmrég írta,hogy megbeszéltek egy találkát azzal a sráccal aki tetszik neki és nemrégiben (a héten) írta.hogy milyen jó volt áradozott,hogy milyen jó volt,hogy ölelgették meg puszilgatták egymást :'(

mit tegyek?reménytelen vagyok


mind a ketten 14 évesek vagyunk (én sztem leszbi)ő meg azt mondta h a férfiakhoz vonzódik,de 14 évesen ezek még nm fix biztosak,nm???

mit tegyek?

na itt sírok mindenkinek a bajomról...:( bocsi ha untatlak titeket :(

2014. jan. 4. 22:50
 5/5 A kérdező kommentje:

jaj bocs csak most tűnt fel,hogy a kérdésben 16-ot írtam,mert nálunk volt a 16 éves barátnőm és a koráról beszélgettünk

bocsi

2014. jan. 4. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!