Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, mik a jelei ha a párunk már nem szeret minket?

Figyelt kérdés
nem érzem rendben a dolgokat. de lehet csak beképzelem... sokat veszekedtünk mostanság...közel voltunk a szakításhoz, de aztán megegyeztünk, hogy kijavítjuk a hibáinkat. most már nagyjából helyreálltunk, de még mindig érzem hogy valami nem jó...kicsit visszautasító, és hideg lett velem. lehet ez a szerelem elmúlásának jele? ő azt állítja továbbra is engem akar, és velem akar lenni. de akkor miért érzem azt hogy kihűlt a kapcsolatunk? szeretem őt, de úgy érzem tőle nem kapom ugyanezt... mik azok a jelek amiktől már biztosak lehetünk hogy ennek befellegzett? nem lennék képes szakítani vele, csak akkor ha már biztos hogy nem lehet helyrehozni. 20/L
2012. jan. 26. 14:28
 1/7 Macs1209 ***** válasza:
48%

Ide olyat tudnék irni, hogy troll-oklevelet kapnék érte.. DE!


Szerintem írd össze, mi az, ami már hiányzik, mi az ami már megváltozott. Utána húzd ki azt, amitől még a kap-

csolat működhet. Ha mindent kihúztál, még van remény.

2012. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

drágám, hoznál 1 doboz cigit a boltból, és csinálnál egy gyors milánóit?? most épp tv-zünk a srácokkal, köszike....


- jajj ma késni fogok nem érek rá....

- sietnem kell

- fáradt vagyok

- nincs kedvem

- nincs pénzem

2012. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első mondatodat nem értem... Miért is?

De nem ez volt a kérdésem. Arra vagyok kíváncsi hogy a tőle kapott jeleket hogy értékeljem. Azt mondja szeret, és engem akar, de mégse mutatja ki. Ilyen van? Ha már elhidegült tőlem, már lehet sose kapom vissza. Bármennyire erőlködöm.

2012. jan. 26. 14:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az első válaszolónak ment...
2012. jan. 26. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van az en kapcsolatomban is csak ebben az esetben en vagyok a pasi. Tehat gondosz.

-kevesebbszer csokolom meg.

-kerulom a "meghitt egyuttleteket"

-kerulom a sexet


Fizikalis akadalyai vannak a szakitasnak, tehat nem itelkezni masik felett. Az a helyzet hogy tudom hogy engem is szeret a lany, de nem tartom valoszinuleg hogy lesznek olyan idok mint az elejen.

Osszeofglalva. Ha a fentiek kozul barmelyik jelenvan, keress mast.

2012. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

érdekes megismerni a másik oldalt...

Utolsó válaszoló! Úgy érzed már semmivel nem lehetne feldobni a kapcsolatot? Semmilyen változtatással/ újítással? És mik azok a fizikai okok? csak hogy értsem is az ember mit miért csinál...

2012. jan. 29. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.. de atmenetileg igen, de amikor a dontes mar megszuletett, nehez "visszatancolni". Fix hogy megkoveznek itt az oszintesegemert, de ez van. A lanybol hianyzik a motivacio es nincsenek celjai. En mar belefaradtam abba hogy mindent nekem kell csinalni. Meg baratokat is nekem kell neki "szerezni". Elfaradtam. Mmost hetvegen jon vissza es adok neki egy honapot. Ha nem vatozik semmi akkor o is tudja hogy mi lesz mert megbeszeltunk mindent.

A fizikai okok? Visszavezethetoek a lelkiekre es a kimerultsegre. Nem tudom hogy segitettem e.. de probalok. :) Ha mar magamon nem tudok. :)

2012. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!