Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha szűz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha szűz barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok, és mindképpen egy "ártatlan" lányt szeretnék :)



17/f



2013. dec. 21. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Normális.
2013. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
nem. ha te Szűz jegyben született ártatlan lányt akarsz...
2013. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Itt nem a csillagjegyre gondoltál ugye? Akad még ártatlan lány,csak keresni kell,ha te sem voltál még "úgy" együtt senkivel akkor ez még érdekesebb szituáció.De semmi gond vele.
2013. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó is meg rossz is. Én szűz lánnyal vesztettem el a szüzességem és nagyszerűen illett ránk a mondás, hogy vak vezet világtalant. :D


De másrészről jó érzés is volt.

2013. dec. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Már csak az óvodában találhatsz ...de mint tudjuk az büntetendő!!!
2013. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Az biztosan nem normális, hogy a szűz lányt "ártatlannak" nevezed. Ez alapján te nem ártatlan fiúnak tűnsz, hanem valami bigott vallásosnak vagy perverznek. Szerintem ne akarjál "mindenképpen" szűz lányt, hanem olyat, akivel boldog vagy.


Mindezek mellett: akkor és csak akkor, ha egyébként nagyon megvan köztetek az összhang, két szűzként lesz egy fontos közös élményetek, ami még jobban összekapcsol benneteket.

2013. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom... miért keresne valaki egy bizonyos dologhoz szándékosan egy olyan embert, aki biztosan nem ért hozzá. Szóval, én sem csináltam még, te sem csináltad, hajrá, legyünk ketten zöldfülüek. De ha valaki ezt szereti, hát lelke rajta.
2013. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez az elsődleges szempont, akkor nem. Nem csak a két véglet (ártatlan-kurvä) létezik.

17/L

2013. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi az indokod. Ha csak azért, mert te is szűz vagy, az miért zavar? Ha beleszeretsz valakibe, mert mindenben tökéletes, kivéve, hogy szexelt már, akkor dobod?
2013. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És hogy érted a szüzet? Mert lehet, hogy technikailag szűz, de már seggbe-szájba dugták. Szóval a szűzhártya vonz, vagy az, hogy ne égessen be azzal, hogy többet tud egy olyan férfias dologról, mint a szex?
2013. dec. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!