Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható egy ilyen mell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható egy ilyen mell? (Vagyis kettő)

Figyelt kérdés

Szemmel látható az aszimmetria, és a hízás-fogyás utáni ereszkedés. Az eredeti állapotához képest sokat romlott.

Szerintetek edzéssel hozzá lehet csökkenteni a bal oldalit a jobbhoz? Talán azért sokkal kisebb, mert jobbkezes vagyok, de lehet, ez hülyeség.


2013. dec. 22. 04:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2013. dec. 22. 04:31
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kisebb az egyik, mint a másik. Pont egy mellre meg nem fogsz tudni edzéssel fogyni, ez hülyeség.
2013. dec. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem olyan rossz:)
2013. dec. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezen nem is látszik semmi különbség.
2013. dec. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A bal vagy két centivel lejjebb van. És nagyobb a kosárméret is mint a jobbnál. Igaz, élőben nekem is látványosabb a különbség. Béna kép lett.
2013. dec. 22. 04:35
 6/16 A kérdező kommentje:
Pedig abban bíztam, hogy le lehet edzeni a különbséget:)
2013. dec. 22. 04:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Ebből kiderül, hogy a nők 90%-ának nem teljesen egyforma a két melle. A 90-ből 25% esetében olyan nagy az eltérés, hogy a két mellhez eltérő kosárméretre van (lenne) szükség, míg 5-10% mellére a szócikk a „súlyosan különböző” leírást alkalmazza. Még érdekesebb, hogy a súlyosan különböző mellekkel rendelkező nők 62%-ánál a bal mell a nagyobb.
2013. dec. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Valóban érdekes.:) Nekem azért érdekes, mert nekem a hízás előtt teljesen egyformák voltak. Pedig akkor sem voltak kicsik. Tanulság: hiba volt hízni:) De ez legyen a legnagyobb bajom az életben.:)

Köszi a válaszokat:)

Ha időközben valakinek mégis eszébe jut egy praktika amivel csökkenteni lehet a különbséget, írja le bátran:)

2013. dec. 22. 04:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Ágy torna ;) :D
2013. dec. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, azt már próbáltam, de nem segített:D
2013. dec. 22. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!