Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele menjek így, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek így, hogy nem vagyok biztos benne?

Figyelt kérdés
Van pár lány akivel nagyon jóban vagyok. nagyon nagyon jól néznek ki, és mint minden srác élvezem, ha velük vagyok...Viszont az egyik lánnyal jobb kapcsolatom van, mint a többiekkel, és sokat gondolkoztam rajta, hogy össze jöjjek-e vele. Egyik oldalról szeretnék vele járni, mert kell mellém valaki, másik felől nem, mert a többi lány is ugyanúgy tetszik, mint ő. Nem vagyok belé szerelmes. És lehet, hogy önzően hangzik, de ha össze jönnék ezzel a lánnyal, akkor a többi lányra nem nézhetek majd olyan szemmel, mint eddig, pedig már mondtam, jó velük lenni. Szóval így nem tudom, hogy akarjak-e vele járni, mert így, hogy csak tetszik, és nem vagyok belé szerelmes, nem szívesen mennék bele. Nehogy baj legyen belőle, hogy például nem is szeretek bele idővel, és meg bántsam. Viszont a másik oldalról ott van, hogy nagyon kéne valaki nekem, hogy szerethessem, és ő pont jó lenne. Bocsi, hogy hosszú, és zavaros.
2013. dec. 22. 14:55
 1/1 Grim13 ***** válasza:
én azt nem értem hogy szerelmes nem vagyok igaz ? de szeretni akarod ? akkor neked egy cica kell nem egy lány, ö meg fölég nem mert el lesz rontva a barátság... nagyon sok női barátom van akik nagyon vonzóak férfi szemmel (irodalmi nyelven...) mégsem válogatok közülük mikor épp singli vagyok! ja és az mitől garantált hogy ha megpróbálod akkor össze is jössz a csajjal ? ez múlik rajta is !
2013. dec. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!