Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban állati helyes és sokat szokott rám mosolyogni, de egy másik csajjal egy csomót beszélget. De annak a csajnak pedig nagyon nem tetszik Ő. Én viszont megőrülök! Mit tegyek?! És fiúk Ti miért vagytok ilyen kiszámíthatatlanok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Ebben most mi az olyan kiszámíthatatlan??

Sokat mosolyog rád: mit csináljon, grimaszoljon?

Neki biztos a lány tetszik, vagy csak jól kijönnek, megvan a közös hang köztük.

Mit tehetsz? Próbálj te is szóba elegyedni a sráccal, ismerkedjetek ti is.

2013. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De Ő vele szemezni szoktunk a lány pedig többször is elèg hangosan mondja hogy :Te mekkora P*cs vagy (neki modja)
2013. dec. 18. 08:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor neked is szèp osztály társaid vannak és ne érdekeljen az a r ibanc és akkor ha szid te is szidd ne hagyad magadat sok sikert nektek :) 14/F
2013. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem téged szid értem de szerintem téged is fog 14/F
2013. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jézus :) ***** válasza:

Nem-nem gyerekek! "Megütik az egyik orcádat, tartsd oda a másikat is". A szemet szemért "filozófia" nem vezet semmire.

De erről majd máskor.


Beszélgess a fiúval te is. Lássa rajtad, hogy érdeklődsz iránta. Hidd el ez beindítja majd az eseményeket. ;)

2013. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, igyekszem, de miről beszélgessünk?

Mármint ő tipikus sportőrült én meg eléggé béna vagyok sportból...

2013. dec. 18. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem vezet semmire de ne égjen a le a csávóra azért fontosabb. 14/F
2013. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*csávó elött
2013. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hova való vagy
2014. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát èn pont igy jártam, mosolyogott, nèha csak ugy megfogta a kezemet viszont egy másik lánnyal egy csomôt beszèl, hülyèskedett. Règen jàrt is a lánnyal, nagyon szerette màrmint a fiu a lányt, viszont a lány csak azèrt jàrt vele, mert fèltèkennyèe akart tenni egy másik srácot.... amikor a csaj elmondta nekem hogy mièrt járt vele azt hittem meghalok... egy olyan rendes sráccal ezt csinálni, de a fiu akivel jàrt, megbocsàtott neki ès olyan mint a járás elõtt... szal az a lènyeg hogy velem is ilyeneket csinált, ès mèg most is nullàn vagyunk, mert nem kezdemènyeztem... szóval momd el neki mot èrzel, ès ne juss az èn sorsomra :)
2014. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!