Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Nem ide tartozik,de ez szörnyű.

Anyám azt mondta,bárcsak ne lennének gyerekei. Rajtam kivül még 1 lánya van.:-(


2013. dec. 22. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évés vagy?
2013. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18
2013. dec. 22. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lenne szabad gondolnia egy anyának.

Erről nem tehettek.

2013. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rossz lány voltál?
2013. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Brutális...... akkor minek feküdtél apám alá? ezt kérdezném....
2013. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem, soha nem tettem semmi rosszat. Akarok neki segiteni,de nem engedi soha, aztán meg azt beszéli,hogy nem segitek neki. Elegem van.
2013. dec. 22. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen kontextusban mondta. barátnőm anyja egyszer viccből mondta, hogy bárcsak inkább fiai lennének, mert a lefolyó folyton eldugul a hosszú hajszálaktól :D
2013. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ez nem vicc volt sajnos
2013. dec. 22. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor nem lehet, hogy valamilyen mentális betegsége van? bipoláris vagy borderline?
2013. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hülyeségeiddel már utolsó...

Ha tudnád anyám hányszor mondja, hogyha tudta volna, hogy ilyen hálátlan gyerekei (bátyám meg én) lesznek, akkor inkább nem is szült volna mert az egész életét áldozta értünk, taníttatott, ruházott, szeretetet adott nekünk mi meg így háláljuk meg a jóságát, hogy a bátyám lelépett a haverjaival aztán most szökevény én meg szintén leléptem ismerősömhöz, bátyám anyámat nem keresi 10 éve, amikor keresi akkor is csak pénzt kér. Szal. én megértem anyámat mert tényleg szemetek vagyunk.

A lényeg az kérdező, hogy legyen önkritikád. Mert én tudom miben vagyok hibás és tudom, hogy anyám mitől bukik ki ennyire.

2013. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!