Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Ez nem normális?!

Figyelt kérdés

Ennyire még nem voltam padlón! Létezik,hogy pánik roham kapott el? Sokat sirtam már miatta,de most csak hullottak a könnyeim,nehezen kaptam levegőt, úgy éreztem kiszakad a szivem..nagyon fájt másfél óráig azt hittem meghalok,nagyon rosszul voltam!

Nem lehetünk együtt...soha! 1,5éve tart a szenvedés,nagyon hiányzik!

18éves lány vagyok!


2013. dec. 22. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus pánik betegség tünetek.
2013. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy angol tanulmány szerint szexxel gyógyítható. Ha akarod belinkelem neked.
2013. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudom..azzal nincs problémám!
2013. dec. 22. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a szerelem ahogy nagyon édes és mámorító, úgy iszonyatosan fájdalmas is tud lenni. :'( Hidd el, én tudom, éreztem hasonlót. Csak az idő segít. Próbálj mást találni ,vagy csak elfelejteni és nem foglalkozni vele. Nem fog első pillanatról a másikra menni, de küzdj meg vele.


Egyébként miért nem lehettek együtt? Elutasított? Van valakije? Elhagyott? Lehet, hogy a szituációtól függően csak te képzeled.

2013. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!