Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek ha lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek ha lány vagyok?

Figyelt kérdés

Kétszer találkoztunk eddig buli alkalmával, nagyon tetszik nekem. Egyenlőre nem tudok következő bulizásról. Nem szeretnék "szia,mizu?" féle cikis szöveggel ráírni.

Szerintetek?



2013. dec. 22. 23:26
 1/4 BCboy válasza:
szerintem ha elég bátor vagy hozzá kerek-perec mondd el neki mit érzel.
2013. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi abban a ciki? Ha keresed, érdeklődsz utána az már kezdeményezés. Nem kell rögtön a képébe vágni hogy dugni akarsz vele.


Egyszerűen küldj neki üzenetet, hívd fel telefonon, vagy ilyesmi. Csak kérdezd meg, hogy mi újság. Ha jó kedvűen válaszol, akkor kérdezd meg, nem akar-e együtt lógni. (Nem kötélen, hanem mondjuk a városban :) )

2013. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt facebookon megtenni gáz lenne? mert hetekig nem szeretnék várni, ha esetleg nem találkoznánk:/
2013. dec. 22. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok dőlj rá a vállára nekem bejött. :) (sok sikert) Amennyiben nem jön össze rúgd tökön örökre emlékezni fog rád.
2013. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!