Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem elég a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég a nőknek a csak szex kapcsolat? Akkor sem, ha megbeszélten csak úgy kezdtünk bele?

Figyelt kérdés
Jelenleg is van egy lány, aki kezdeményezte a kapcsolatot, én mondtam, hogy ha tényleg csak szex, akkor oké. Erre már az első szex után rá akart venni, hogy karácsonyozzak náluk, meg utcán találkozva a nyakamba ugrik és csókolgat, meg kérdezgeti, hogy mit kérek karácsonyra és a semmit nem fogadja el válasznak... Ja, és a múltkor már orvul itt is aludt nálam szex után és reggel benyögte, hogy "elmesélem anyukámnak, hogy nálad voltam!" Szóval egy nőnek - főleg úgy, hogy ő kezdeményezte az egészet, mi nem világos abból, hogy "csak szex"?
2009. nov. 26. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A nők hiába szeretnék különválasztani a szexet az érzelmektől, általában nem megy. Automatikusan kialakul valamilyen szintű kötődés.
2009. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kolosszus22 ***** válasza:

Ez jó kérdés, hasonló cipőben vagyok én is!

Van egy csaj akivel szexkapcsolatot akartam kialakítani, kívánjuk egymást, de csak úgy akar belemenni, ha normálisan együtt leszünk párkapcsolatban, de az a baj, hogy testi vonzódáson kívül nem érzek iránta semmit!

Miért nem lehet néha csak simán egy jót szexelni, miért akarnak a nők mindig többet!?

22/F

2009. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszban benne van.
2009. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány eredetileg se csak szexkapcsolatot akart. Szeretett Téged és ezzel a módszerrel kikerült pár dolgot és nyíltan a kapcsolat felé léptetett. Gondolom az ágyban mindent megkapsz, meg ő is - nála valószínűleg úgy hangzik a mondás, hogy a férfi szívéhez a farkán át vezet az út.


Beszéljétek meg és döntsd el, hogy akarsz-e tőle valamit.

2009. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok ...

De nálam mindig ment ez az érzelmek nélküli szex :D

2009. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányok jelentős része egyszerűen képtelen az érzelmek nélküli szexre,mert,ahogy az első válaszoló is írta,bennük kialakul egyfajta érzelmi kötődés.Sajnos,mi nők többségében így működünk,persze vannak kivételek,de általában ez a jellemző.Amúgy tényleg nem csak szexet akart,hanem többet,és pont kapóra jött neki az alkalom,hogy Te Őt kívánod testileg.Ha ennyire nem akarod magad elkötelezni,és nem akarsz Tőle semmit,akkor légy vele minél hidegebb és bunkóbb,és mindenre adj nemleges választ.Kerüld a társaságát,majd felébred szegény.. :-(
2009. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a normálisabb lányok képtelenek az érzelem nélküli szexre. érzelmesebbek mint a férfiak, egy darabig még úgytűnhet h oké, de utána mindneképp kialakul egy bizonyos kötődés. pont a szex miatt
2009. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!