Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki bejön nekem, többször is smároltunk már, elmondta mennyire kedvel stb..., majd elkezdett a barátnőmmel kavarni, ő le is feküdt vele, közben a barátnőm tudta mi volt közöttünk meg minden nemrég volt egy buli, ahol a fiú megint rámnyumult úgy, hogy előtte való nap még a csajjal volt, és elvileg ők együtt vannak a lány szerint... láttam már őt ás lánnyal is azóta, most elmondjam a lánynak? de lehet hogy nem is hinne nekem, akkor meg csak én lennék aki kavar össze vissza :)
2013. dec. 23. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az egészet.
2013. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menjél ki hógolyózni.
2013. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó :DDD csak legyen már hó :P
2013. dec. 23. 18:23
 4/4 anonim válasza:

A fiúnak mondd meg a szemébe, hogy egy undorító dög ;].

A lánynak ne mondj semmit...

Viszont, ha a fiú megkérdezi, hogy miért is mondod ezt, akkor nyugodtan vágd a fejéhez, amit érzel.

De, ha a lány tényleg a barátnőd, akkor elhiszi.

2014. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!