Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Ennyire látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Ennyire látszik ha egy pasi befutott és jól megy neki?

Figyelt kérdés

Eddig a szokásos farmer + egyszerű ruhában jártam.Nem igazán kerestem jól.

Így nem tudom,de valahogy nem igen figyeltek fel rám a csajok.

Most fél éve sikerült találnom egy nagyon jól fizető állást.Sajnos öltöny kötelező,amit nagyon utálok.

Viszont azóta valahogy észrevesznek a nők.Vagy csak jobban megfigyelem...

Mondjuk az tény,hogy boldogabb vagyok és talán az is látszik.De igazából nem sokat változtam.Csak az öltöny és egy középkategóriás szolgálati kocsim lett.

Ennyire számít és ekkora különbség lehet?


2013. dec. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az öltöny, előbb felfigyelek egy öltönyös pasira, mint aki farmerben van.
2013. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiszagolják a pénzt, olyanok mint a zsidók
2013. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, egy értékes hozzászólás.

Az talán csak nem baj, hogy jobban tetszik egy pasi öltönyben???

2013. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érzik rajtad a pénz szagát és egyből felvillan, hogy ha szülnének neked gyereket akkor biztonságban lennének az utódok mert tudnál róluk gondoskodni.

Ha Andy Vajnának nem annyi pénze lenne mint amennyi van, akkor kinézetre akár egy karbantartó is lehetne valahol havi nettó 68 ezerért és a kutya se hugyozná le, így pedig egy egész jó fiatal csaj szopkodja a fa*rkát! A pénz megszépíti az embert, aki ezt nem ismeri el az hazudik!

2013. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A pénz megszépíti az embert, aki ezt nem ismeri el az hazudik!"

Ez tény, de valószínűleg te is előbb felfigyelsz ugyanarra a nőre, amikor csinosan felöltözött, jó a frizurája, stb., mint amikor konyhás néni cipőben van meg otthonkában.

Ettől még persze az is igaz, hogy rengeteg nőnek egyetlen célja van: a pénz.

2013. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!