Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül érzem magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam. Mit tegyek? L

Figyelt kérdés
Még soha nem volt pasim. Eddig eléggé zavart de mostanában nem szoktam annyira ezzel foglalkozni. Mármint jó lenne ha lenne de még ,,jelölteket,, se tudok rá. Örökre egyedül leszek? Mi a baj velem ? 18 vagyok.
2013. dec. 23. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
küldj képet és elmondom :DD
2013. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eladó vagyok! Nem akarsz megvenni? Olcsón adom magam! Lécci!
2013. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg lesz a párja eegyszer, hidd el ;)
2013. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki 20 éves kora alatt nem talált még senkit. De ha idősebb korban, akkor sincs gond. Hol van megírva, hogy ki mikor találja meg azt, akivel jól érezheti magát, akivel összeillenek?
2013. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4:

A kifakadásod abba az irányba mutat, hogy teljesen mindegy kivel, de összejönnél vele? Vagy fejtsd már ki, mi azzal a baj, ha valaki nem áll össze mindenkivel, akinek éppen olyanja van. Ez nem válogatás, csak tudod, vannak olyanok is, akiknek az érzelmek számítanak. Tudom, nehéz ezt neked összerakni. Próbálj meg túllépni a saját primitívségeden, és ilyenkor inkább nem a billentyűzetre hányni, az értelmes többség nagyra értékelné.

2013. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek pedig csak azt tudom mondani az ellentmondása ellenére (mert igenis foglalkozik vele, ahogy mindenki persze), hogy hidd el, van még bőven időd megtalálni az igazit. 18 évesen még nagyon fiatal vagy, egyszer úgyis összejössz valakivel, aki tetszik Neked, vagy szimpatikus :) Csak legyél rá nyitott, ennyi a titok.

24/F

2013. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!