Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarna tőlem valamit vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarna tőlem valamit vagy én értem félre teljesen?

Figyelt kérdés

Üdv


Melóban megismerkedtem egy lánnyal.A tetszés,stb megvolt,1-2 hét után elhívtam egy ismerkedős talira.

Sok minden szóba jött,finoman azt is közöltem,hogy szeretném ezt megismételni,többet is kihozni,ha lehet,de azt mondta nem tudja,mert külsőleg nem fogtam meg,hanem belsőleg.Rágtam magam pár napig,és hát mivel egyszer élünk,meg a hölgy nagy hatással volt rám,ezért úgy döntöttem,mindent egy lapra felteszek,és vagy lesz valami vagy nem beszélünk.

Azóta taliztunk mégegyszer.

Keresi a társaságom,ha nem keresem,zavarja,ír facen,ha én nem írok,összekaptunk a minap,látszott,h nagyon zavarja.

Most ugye téli leállás,mondta,h hiányozni fogok nagyon,két ünnep talizni akar,( sajnos a szülei messze laknak,ott lesz az ünnepekre,de megpróbáljuk összehozni).Szilveszterezni is hívott,ha itt lesz mára városban.Nagyon örül,hogy megismert,azt mondj,csokija felét velem eszi meg,ilyesmik.

Kettesben akar velem bulizni,ha a szilveszter nem jön össze.

MEg úgy mintha látnám rajta,h bejövök neki.Lehet csak magamat próbálom győzködni,de mégis,ha hozzáérek nem húzódik el,mosolyog,néha ő ér hozzám finoman,ha szembejön velem,mindig mosolyog.


Szerintetek mivan? Lehet mégis esélyem,annak ellenére,h tudom,ha külsőleg nem fogom meg,max barátnak lennék jók? Vagy ezek a "jelek" azt jelentik,h barát vagyok számára és csak félreértem az egészet?


2013. dec. 23. 17:14
 1/7 zotanbro ***** válasza:
van eselyd nsla
2013. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik vonzódik hozzád, több ez, mint barátság.
2013. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút esélyed van! Jól élj vele, ne szúrd el! Csak egészségesen, ahogy eddig is! Go to have a sex and make a relationship with her! :D
2013. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozz be
2013. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pár válasz néhány ismeretlen embertől,és imádom az életet!:)
2013. dec. 23. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányoknál soha nem lehet tudni.
2013. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt várja, hogy kikormold a fingóját.
2013. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!