Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugodjak le végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak le végre?

Figyelt kérdés

Szép estét!


Ezt a kérdést tényleg nem privátözön miatt írom ki- valóban hasznos válaszokat szeretnék kapni, tanácsot attól, aki volt már ilyen helyzetben de végül lenyugodott lelkileg.

Szóval 18 éves lány vagyok, egyedülálló és úgy érzem, borzasztóan szükségem lenne már egy fiúra. Szeretném szeretni a lelkét és a testét, megosztani vele a boldogságom és bánatom. Volt, hogy leszólítottak és kapcsolatom is volt már, de most nem akar senki, számomra megfelelő egyén belecsöppenni az életembe. Tudom, hogy nem kéne rágörcsölni, van még egy csomó időm és valamivel el kéne magam foglalni, de jelenleg nem megy...


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.


2013. dec. 23. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerkedj velem (most erre tényleg mi mást lehet írni)
2013. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel. Eljön még a te időd.:)
2013. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Írj levelet nekem!

18f

2013. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, introvertált vagy extrovertált vagy? Ha extro, foglald le magad valami társasági programmal, ha intro, reménytelen:D
2013. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Hiába írtad ki hogy nem kell privátözön.. szerintem meg fogod kapni hamarosan. Sok fiúnak szüksége van egy ilyen lányra. A te dolgod csak annyi hogy válassz.
2013. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is pont ebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy nem volt még soha komoly kapcsolatom. A társaság tényleg lefoglal egy kicsit, más rajtam nem igazán segített.
2013. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!