Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez haladásnak számít a felejté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez haladásnak számít a felejtés felé?

Figyelt kérdés
Már nem az van, hogy ő jár egész nap a fejemben és az ebből adódó életkedv nélküli tengés és önmarcangolás hanem csak párszor jut eszembe egy nap bár akkor is nagyon rossz.. Nagyon hiányzik. De már elfogadtam, hogy nem lesz köztünk soha többé semmi. Így is minden reggel ő az első gondolatom és este az utolsó. Meddig fog ez még így folytatódni? Nemrég megtudtam, hogy mással randizik, ez az ami egy kicsit segített átlépni azon a ponton amikor még reménykedtem, hogy ismét összejöhetnénk.
2013. dec. 23. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, h meddig tart! Függ attól is, h milyen volt a kapcsolatotok és mik voltak a kapcsolatotokban!
2013. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb 2-3 hete szakítottunk. Az első napok iszonyat rosszak voltak. Sírva feküdtem, sírva keltem, önsanyargattam magamat, egész nap a gép előtt ültem, melóhelyen alig bírtam tartani magamat, így tovább.

Én olyan vagyok, hogy nekem mindig elsőrendű az "intuícióm", a tudatállapotom, a mentális/szellemi állapotom. Így valami eszméletlen nagy ürességet éreztem, sokat gondolkoztam, nosztalgiáztam, én így éltem meg a szakítást. Ezután sikerült elengednem a reményt és szépen lassan új célokat behozni (vagy a régieket) az életembe. Talpra kell állni magadtól, ez sajnos sehogy máshogy nem megy. Így már elfogulatlanabbul látom a dolgokat, sokkal könnyebb. Nem érdemelt meg engem és nem értékelt, akkor hát ez van. Ő nem keres, én se keresem őt. És büszke vagyok rá, hogy tényleg így gondolom, hogy önállósulni tudtam. Nem mellesleg egy korty alkoholt nem ittam. Az csak fájdalomcsillapító, nem megoldás semmire.

A sport, a zene és a hobbim eszméletlen sokat segít. Találkoztam az egyik barátommal is, nagyon jól elvoltunk, meg elmondhattam neki, hogy mi nyomja a lelkemet és jókat mondott, amivel tudtam azonosulni. Te is menj el társaságba.

Kérdésedre a válasz: igen, nagyon is jól haladsz.

2013. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj konditerembe, gyúrd ki magad, röhögj a palijain, menj le 7 testzsírszázalék alá, és élvezd a lányok sokaságát :) nekem ez segített ! :) sok sikert a felejtéshez :)
2013. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 2-es úgy látom te átérzed..

3-as. Épp ezt csinálom, bár eddig is elég jó alkatom volt.. Összeesni meg nem kéne :)

2013. dec. 23. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Szeretem, neki barátnője van, de ennek ellenére még mindig bízok benne, hogy újra együtt leszünk.
2013. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!