Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el, vagy harcoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy harcoljak érte?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már lassan másfél éve tetszik! Első látásra beleszerettem, és ahogy az idő telt, több lett köztünk az én szemszögemből, mint „tetszés”… Ez már inkább szerelem! Folyton rá gondolok, bárhova nézek, mindenről ő jut eszembe, állandóan hiányzik, bármilyen nagy dolgot csinál, mindig mindenben megbocsátok neki! És volt már, hogy egy hetet is átsírtam miatta. Ezek mind nagy dolgok, és másfél év is azért hosszú idő! Elvileg már észrevette, hogy nekem nagyon bejön, de azon kívül, hogy néha szemezünk, nem történik semmi. Mindig lányokkal látom, de amikor a lányok hozzá beszélnek, közben rám nézz… Ameddig nem lát engem észre sem veszi a mellette levő csajt, amit mond az egyik fülén be a másikon ki… De amikor találkozunk, rögtön megöleli, vagy csinál valami nagy dolgot, hogy nekem rossz legyen! SZERINTETEK FELEJTSEM EL, VAGY HARCOLJAK ÉRTE? Az a baj, hogy nem tudom, hogy bejövök neki, vagy nem mert van 100 dolog, amiből arra tudok következtetni, hogy nem, de van 100, ami miatt meg igen… a harccal az a baj, hogy ha padlóra küld, tuti összetörik a szívem, és az még akkor is szeretni fogom, de ez a „felejtés” dolog meg nem megy, mert ez számomra lehetetlen! De ha ez a megoldás, akkor valahogy muszáj lesz elfelejtenem! Csak az a baj, hogy minden nap találkozunk, mert egy busszal járunk haza! És nekünk úgy megy busz, hogy oda mész a buszmegállóhoz, például 12:50-kor és olyan 13:20-kor jön a busz! És nekem csak ez a busz jó… és ezért mindig látom! Az sem megoldás, hogy menjek oda, később mert az mindegy, hogy mennyi ideig látom, ha látom, akkor nehéz lesz elfelejteni… Nem tudok dönteni, létszíves segítsetek! Előre is nagyon köszönöm!

A kérdés: SZERINTETEK FELEJTSEM EL, VAGY HARCOLJAK ÉRTE…?



2013. nov. 30. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, emiatt akar féltékennyé tenni téged! Harcolj!
2013. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el..fél órával ne menj ki előbb a buszra-ha van időd ne a buszváróba dekkolj.csak bánt ha előtted mást ölelget direkt cukkol mert látja odavagy érte "a pasiknak jó a radarja"
2013. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a biztatást!:)

2.Köszönöm a figyelmeztetést, és a tanácsokat:)

2013. nov. 30. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

de gondolom úgysem a válaszolokra hallgatsz :) te életed te döntéseid..

én se nagyon hallgatok másra büntet is az élet eléggé :(

2013. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát...:(
2013. dec. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!