Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? 15/L

Figyelt kérdés
Van ez a srác, aki állandóan piszkál, ezért én utolsó előtti nap a suliban nagyon begurultam és bár máskor is szoktunk verekedni, most fejbevágtam egy kosárlabdával és azóta levegőnek néz. Most it a szünet, beszéltem egy lánnyal, aki jóban van vele és ő azt mondta, hogy a srác nagyon kiakadt attól amit csináltam. Mellesleg hogy még bonyolultabb legyen a helyzet szeretem a fiút és már egyszer be is vallottam neki, de elég durván visszautasított. Azóta facebookon egyáltalán nem is beszéltünk csak tök sablonos dolgokat, mint pl "mikor kell a buszpályára menni?". De nagyon zavar engem ez az egész és szeretnék bocsánatot kérni tőle, de nem vagyok benne biztos hogy ez jó ötlet, mert valószínűleg csak újra felidegesíteném. Szerintetek mit kéne tennem? (Azon kívül hogy el kéne felejtem a fiút.)

2013. dec. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nagy hős voltál hogy keménykedtél vele,akkor legyél kemény,most is és kérj bocsánatot,és viseld el a reakciót.
2013. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérj tőle bocsánatot, amiért fejbeverted egy kosárlabdával... ez alap, ezért nem lehet ideges.

Máskor pedig próbálj viselkedni! xD

2013. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy nem lennék olyan "kemény" hogy bocsánatot kérjek csak attól tartok hogy azzal nem megyek sokra, sőt talán csak mégjobban megutál.
2013. dec. 23. 20:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igyekszem viselkedni majd... Akkor azthiszem bocsánatot kérek.
2013. dec. 23. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot.
2013. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyalj neki.. megbékél lassan, ha bejössz neki rád hajt.. pl 1 este véletlenül összefuttok 1 házibulin, szobára mentek(jó értelem), beszélgettek.. Csókolóztok.. Már meg is van a gyerek :)
2013. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!