Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmet bejelölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmet bejelölte facebookon a srác, aki udvarol nekem, az mi okból lehet? Most ez jelenthet jót is?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért jelentene rosszat?
2013. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rosszat jelent!!!!!!!!!! Kise menj ezen a héten utcára
2013. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismeri a barátnődet? Ha igen akkor valószínű azért jelölte ismerősnek mert ismeri.
2013. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat,talalkoztak mar eloben is ,altalam.
2013. dec. 23. 23:58
 5/8 xtazin ***** válasza:
Jaj ez a facebook minden ember megrontója :D Attól még hogy bejelölte az egyik ismerősödet mér lenne baj ? Most az összes lány ismerősére féltékeny vagy vagy mi ?
2013. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

7 év balszerencse éri hazád fiait, amiért bejelölte.. ha most kezdunk vilaghaboruba, beszoptuk :(((((

hat gratulalok!!!!!

ezert tart itt ez az orrszag

(a gyertya egett orrszorszagu ;) )

2017. jan. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

amugy ez miota szexualitas kategoria?

17 vagyok es azert jottem ide, hogy olyan kerdeseket olvassak, amikhez kicsi vagyok

erre itt atbasszatok a fejem!!!!

csatlakozom az elottem szolohoz

2017. jan. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17: csak szólok, hogy ez nem a szexualitás kategória. Azon kívül a 18 éven felüli kategória. Bár elismerem, a kérdésekből ez nekem se tűnik fel.
2017. jan. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!