Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Honnan tudjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek? Honnan tudjam, hogy mit is akar valojaban?

Figyelt kérdés
Van egy srac, akivel mar eleg regota beszelgetunk, es talalkozunk, meg csok sem volt, eleg lassu folyamat mindez, ahhoz kepest hogy mar vagy 3 honapja fuzogetjuk egymast. Mostanaban facebookon keresztul bikinis kepet kert, szerintetek mit akarhat ezzel? Kuldenetek neki? Csak agyba akar vinni, es kesz? En nagyon megkedveltem ezt a fiut, a szemelyiseget nagyon, viszont vannak kisebb zavarai. Ugy ertem nagyon ki tud akadni kicsinyes dolgokon, egyutt sem vagyunk, emellett betegesen feltekeny. Mit tehetnek?

2013. dec. 24. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő már nagyon szeretne veled együtt lenni. Talán kezdjetek a csókkal és majd utána meglátod.
2013. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grim13 ***** válasza:
Engem ez a bikinis dolog rémisztene el egy kicsit... de ha gyáva ahhoz hogy lépjen akkor vagy te lépsz és nyersz egy nyuszit vagy csak rákérdezel mit akar mert te ezt így értelmezed. Az a a lényeg hogy válaszoljon nem az hogy mit mond, az után már tisztábban tudsz látni.
2013. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mit akar. Ne engedd hogy hülyítsen.
2013. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #3 Már volt rá példa, hogy megkérdeztem mit is akar valójában, a válasza az volt, hogy maga sem tudja, mivel nagyon nehezen érez bármit is sajnos.
2013. dec. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!