Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar egy fiú se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy fiú se semmi komolyat tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. 17 éves vagyok még nem volt barátom.. nem is annyira zavar csak egyszerűen nem értem hogy mi nincsen meg bennem ami annyi lányban meg van, hogy nem akarnak nagyon komolyat tőlem a fiúk.. szóval randiztam sokat meg kavarás volt és csak az olyanokat érdekeltem / érdeklem akik önsajnáltatóak, meg mártírkodnak egyfolytában, iditóán viselkednek, vagy olyan érzékenyek mint egy lány..én nem egy bunkó kigyúrt állatra vágyom ha valaki ezt szűrte le, mert az ilyenektől irtózom..csak olyan barátot akivel 'egyenrangúak' vagyunk egy kapcsolatban..

az a baj hogy a bnőimmel szinte sehol se tudunk ismerkedni járunk bulizni de ott olyanok a srácok ha nem hagyjuk magunkat egyből lekapni már nem is vagyunk érdekes a számukra..

nem tudom.. régen még 15-16 évesen is kiírtam kérdést, és mindig ezeket a válaszokat kapom hogy várj majd el jön a te időd.. de én azt veszem észre h semmi sem jön el..

nem tudom hogy miért velem van ez.. pedig érettnek érezném magam egy kapcsolatra és nem divatból szeretnék ..mert szerintem normális ha ennyi idősen lehetne..

17L


2013. dec. 24. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt 17 éves vagy.

Másrészt mit vársz?Ilyen korban nem mindenki akar komolyabb dolgokat.Aki akarna azt meg nem veszed észre.

Hidd el majd eljön az időd.Ismerkedni meg nem csak bulikon lehet hanem rendezvények,koncertek stb..

Nincs veled baj,csak a környezetedben nem akad olyan srác akinek kellenél és aki kell neked.

2013. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha vannak kavarások meg minden, akkor előbb-utóbb az egyikből tényleg lesz több. majd jövőre!
2013. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt szűrtem le, hogy lennének jelöltek de neked egyik sem felel meg. Nos, majd jövőre talán.
2013. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
honnan írsz?
2013. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja igen, honnan írsz?:)
2013. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pest mellett lakom
2013. dec. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!