Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami vagy hagyjam? Vagy mivel most szakítottak o úgyse akar semmi komolyat és úgy van vele, hogy ha írok hát visszaír.

Figyelt kérdés
Van egy pasi, kb. egy hónapja lett vége egy komoly többéves kapcsolatának. Elkezdtünk írogatni neten, eleinte írt o is magától, találkoztunk egyszer (smárolgattunk), de aztán nem írt. Én írtam neki, akkor meg tiszta jól elbeszélgettünk, de o mostanában nem ír magától.
2013. márc. 11. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy olyan nő, aki komoly és némi EQ szorult belé, pontosan tudja, hogy egy több éves kapcsolatból jövő ember nem tudja 1 hónap alatt letenni a múltját.(ez alól egy kivétel van-ha évek óta már csak papíron létezett a két fél házassága).

Eszembe nem jutna a helyedben, barátnál több nyitást tenni az illető felé, még akkor sem ha a világon a legjobban tetszene. Ne akard a szamár szerepét a pasinál-mert 100% hogy csak annyi jut neked.

2013. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szamár szerepébe aki egyetlen egyszer is bekerült-onnan nincs kiszállás.
2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én barátnőm másfél év kapcsolat után, 3 héttel a szakítás után már másik baráttal járt. -.-"
2013. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!