Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet belejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lehet belejönni a szexbe?

Figyelt kérdés
Barátom meg én is szüzek voltunk,egyszer feküdtünk le eddig.Nem volt rossz,elsőnek pont jó volt.Mennyi idő még rendesen élvezni is lehet?Hogy vegyem rá a barátomat,hogy többet szeretkezzünk?Az lehet a baj,hogy ő mindig mondja hogy nem csak emiatt van velem,meg hogy neki az is jó ha csak összebújunk..nekem is jó az is,de én ha olyan a helyzet mindig megkívánom.Mennyi idő még belejövünk,összeszokunk,mindkettőnknek jó lesz?Akkor hátha ő is többet fogja kívánni.17/L,barátom is 17.
2013. dec. 24. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar bele lehet jönni. Hajrá! Táncolj neki.
2013. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézegess vele szexuális irodalmat és filmeket pózokat és próbáljátok is ki őket. És persze fedezzétek fel az orális szex rejtelmeit.
2013. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 10-15 alkalom akkor is kell, ha csak egymásnak vagytok újak.

Így, hogy mind a ketten kezdők vagytok, ennél biztosan több kell, szóval: hajrá.

A barátod kicsit fura.

2013. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!