Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vonzódom hozzá, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom hozzá, mégis belé vagyok zúgva. Akkor most mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel még csak pár szót váltottam, mégis teljesen belezúgtam. Kívülről nem találok benne semmit, ami számomra vonzó lenne, mégis belezúgtam. Lehethogy azért, mert egy busszal járunk, sokat van szemelőtt, és így lassacskán kialakult bennem valami iránta, és most, hogy már néha beszélgetünk is, még jobban felindult bennem az iránta érzett vágy. Ráadásul mióta először beszélgettünk, azóta szinte minden találkozásunknál kimondja a nevemet (nem nekem, hanem pl a haverjának mondja a buszon, h "itt jó lesz a Niki mögött" -a buszon mikor ültek le), és ez nekem valamiért nagyon jól esik. Mindig kinyitja előttem az ajtót, és előre enged a kapuban, és már többször is mosolyogtunk egymásra (csak szolidan).

De a lényeg, hogy nem is néz ki jól(mások szerint se), mégis valamiért teljesen odavagyok érte.:S Most akkor mi legyen? Ha esetleg sikerülne összejönni vele, akkor nem lesz baj, hogy nem tetszik a külseje?:/

16/L


2009. nov. 26. 17:54
 1/5 A kérdező kommentje:
a név csak egy állnév:D
2009. nov. 26. 17:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi legyen? :D Szard le, hogy hogy néz ki. :) Nálam is volt ilyen, hidd el, ha belezúgtál, idővel meg fog tetszeni. Tudom, fura, de így lesz, mondom én ezt srácként.
2009. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ciki lesz később ha nem kívánod.
2009. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen..és ne add fel.Biztos, hogy rövid időn belül fizikailag is vonzódni fogsz hozzá!Például, ha először megcsókol:) Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak róla, itt a te boldogságod a fontos!Hajrá!
2009. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy vonzódsz hozzá, csak ha ránézel nem tudod megmondani hogy miért, mert női szemmel úgy látod hogy nem szép pasi, ezért nem tudod mi tetszik rajta. Ez elég gyakori eset, és szerintem ezek az igazán tartós szerelmek. A gesztusai, a hangja, vagy a beszédstílusa, mozgása, ilyesmik tetszhetnek neked.


Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani. Legyél vele kedves, vagy a buszon beszélgess és várd meg amít elhív randira. Aztán alakul a dolog. Semmit nem jelent hogy egyébként nem felel meg a mai divat férfi kritériumainak.


:) 31/N

2009. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!