Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első igazi szerelem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első igazi szerelem, de viszonzatlan. Hogy tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Ő az életem. Soha nem éreztem még így. Ott akarok vele lenni minden percben, hogy segíthessek neki, de nem engedi. Amíg ő le nem megy chatről ott vagyok én is, hogy ha szüksége lenne rám, ott legyek neki. akár egész este nem alszok. Mindenkinél fontosabb nekem, nem tudom elfelejteni. Eddig mindig úgy voltam vele, hogy majd mással elfelejtem, de ez most nem így megy. Vagy ő, vagy senki. Ezek szerint senki. Mit tegyek? Nem érdekelnek azok a válaszok, ahol csak bántani tudnak, ne szólogassatok be legyetek szívesek.

2013. dec. 24. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Black Code
2013. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
úgyan ebben a helyzetben vagyok énis :S ha gondolod írj privit és kibeszélhetjük a dolgokat
2013. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy nem engedi? Konkrétan visszautasított?
2013. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem. Csak egyszerűen nem akar velem beszélni
2013. dec. 24. 20:21
 5/15 anonim válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok!


27/F

2013. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem válaszol neked, vagy mi? Írtál már rá egyáltalán?
2013. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, írtam. 4-es ha szeretnél írj:)
2013. dec. 24. 20:53
 8/15 A kérdező kommentje:
Va-vagyis 5-ös
2013. dec. 24. 20:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jóban voltatok, csak most van ez, akkor egyszerűen hanyagold, hogy érezze a hiányod. Ha nem is volt vele semmilyen kapcsolatod, nem is beszélgettetek, akkor keress mást, mert így semmi értelme.
2013. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es ismerem... koszi
2013. dec. 24. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!