Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni a meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szokni a meztelen alvást?

Figyelt kérdés

Egy csomó férfiismerősömtől hallottam, illetve különféle filmekben is azt láttam, hogy a srácok többsége meztelenül, vagy boxerban alszik, és mindenki nagyon komfortosnak találja. Engem sem hagyott nyugodni a dolog, így kipróbáltam. Furcsa volt, én mindig a pizsamás típus voltam, valahogy védtelennek éreztem magamat. Nem vagyok szégyenlős és büszke is vagyok a testemre, viszont így első két alkalommal nem igazán jött be, a pizsamát már gyerekesnek tartom. Idővel megszokom? Szerintetek mit kéne tennem, hogy jól érezzem magam így is?

(Jó idő van a szobámban, szóval nem a hideg miatt volt fura, mielőtt mondanátok, hogy talán nem télen kellene elkezdeni.)


21/F

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!



2013. dec. 24. 21:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Én évek óta meztelenül alszok, nem zavar, sőt nekem sokkal kényelmesebb. Nem érzem olyan kötöttnek magam. Csak akkor veszek fel boxert és egy laza pólót vagy atlétát ha olyan kedvem van éppen. Általában télen. Sok sikert!
2013. dec. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg!


Én is tudatosan kezdtem el pár éve a meztelenül való alvást, és ma már el sem tudnám képzelni a ruhában való alvást (csak ha vendégségben vagyok valahol). Télen időnként felveszek egy pólót, de deréktól lefele akkor is meztelen vagyok a takaró alatt. Nagyon kényelmes és az is a legegészségesebb, ha az ember meztelen alszik.


Sok sikert a megszokásához neked is!

2013. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
kb. 25 éve meztelenül alszom minden körülmények között. Nagyon kényelemes, kellemes mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki.
2013. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez a dolog nem feltétlenül szokás vagy megszokás kérdése. Nagyban függ a perifériás keringés mértékétől ill. a fedetlen bőr hőleadásától. Fiatal korban általában jobb a bőr keringése és kevésbé alakul ki hidegérzés (különösen a lábakban). Igazolt tény, hogy a melegen tartott láb fontos tényezője a jó alvásnak, mert az alsó végtag ereinek tágulata esetén csökken az agyi vérellátás, jobb az alvás. A pizsama egyébként más szempontból is praktikus: tisztább marad az ágynemű, mert nem az érintkezik közvetlenül a bőr faggyúrétegével, a verejtékkel és egyéb testnedvekkel. Kisebb mennyiségű textiliát kell mosni, ha pizsamában alszunk.
2013. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mindig meztelenül alszom 20 f
2016. ápr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én már kb 13-14 éves korom óta csak meztelenül alszom :)

24/L

2016. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én csak meztelenül alszom :) amióta az eszemet tudom :)

24/F

2016. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!