Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a barátnőmmel? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátnőmmel? Miért nem engedelmeskedik?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, körülbelül fél évig tudtam irányítani. Ezt úgy kell felfogni, hogy úgy irányítottam, hogy mindkettőnknek jó legyen és nagyon is szép időszak volt.


Mostanában, meg főleg egy éve az van, hogy ha valami nem tetszik neki rúg, karmol, harap, nem enged magához nyúlni (néha) véletlen dolgokon is megsértődik, egyre többször mond ellent, stb.


Fiatal vagyok még nagyon, jóképű, simán találnék másik barátnőt, nem értem, nem érti ezt meg? Hogy ezzel elássa a kapcsolatot?


Persze kiismert és tudja, hogy vannak gyengeségeim is. De eddig erősségként tekintett arra is, ha néha durva voltam, szerette, most meg megsértődik, meg minden.


Ráadásul olyan kalamajkákba kever azzal, hogy nem hallgat meg, nem hallgat rám, hogy már az egész életemet kifordította. Egy dolog tart most vissza attól, hogy szakítsunk, márpedig az, hogy engem kidobtak otthonról és nála lakom. (bár 1 évig ő lakott nálunk)



2013. dec. 25. 12:23
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ha azt gondolnátok, hogy uralkodni próbálok fölötte, csak egyszerűen olyan furcsa. Meséket néz a TV-ben, folyton olvas, nem csinál semmi olyat ami jobbá tenné az életét, előrébb visz, csak úgy vegetál. Nekem a lételemem a változás és biztos vagyok benne, hogy ha nincs, aki ebben akadályoz, akkor 5-10 éven belül üzletember lennék és a trópusokra hordanám az "új" csajomat.


Mondhatni azt is, hogy papucs vagyok. Lehet, hogy el kellene költöznöm tőle és többet egy nőnek sem hagyni, hogy túlságosan közel kerüljön.

2013. dec. 25. 12:25
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

"körülbelül fél évig tudtam irányítani"

Hogymivan???

Jézusom... b+

2013. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Az pedig nem baj, ha vegetál, de az, hogy ellent is mond nekem, piszkál, megsértődik számomra már azt jelenti, hogy kiveszett a kapcsolatból a feltétlen (férfias, szerelmes) tisztelet és csak egy papucs vagyok.
2013. dec. 25. 12:26
 4/40 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Fél éve még hallgatott rám, mostmár csak ritkán.
2013. dec. 25. 12:26
 5/40 A kérdező kommentje:
Akkor még én irányítottam a kapcsolatot és varázslatos volt, klassz helyekre utaztunk el, jól éreztük magunkat.
2013. dec. 25. 12:27
 6/40 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő az első barátnőm. Sokáig nem volt, aztán hirtelen le se tudtam magamról kaparni a lányokat, de sajnos belefutottam egy kapcsolatba a kalandozás helyett. Már bánom.
2013. dec. 25. 12:31
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

:D


nála laksz te csíra! :D

a durvaság csak egy impotens pasinak férfias. nem tudtad kielégíteni?

2013. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

" biztos vagyok benne, hogy ha nincs, aki ebben akadályoz, akkor 5-10 éven belül üzletember lennék és a trópusokra hordanám az "új" csajomat"


biztos vagyok benne hogy atomfizikus nem lehetnél :D

2013. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el kicsit azon amit írtál..
2013. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a te fiatalságod és jóképűséged annyira nem releváns neki amennyire gondolod.


Elvégre neked meg azt kell megérteni, hogy számos más fiatal és jóképű férfi van még.


Lehet, hogy ő nem rúg ki téged azért, mert amúgy sajnálná, ha az után kéne csövezned.

2013. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!