Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen egy felszabadult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen egy felszabadult nő?

Figyelt kérdés

Gyakran látok a balaton partján kis jólöltözött 15-17 éves lánycsoportokat, iszogatnak és akkorákat böfögnek néha, hogy még egy 30-as férfitől is hangosnak gondolnám. Röhögcsélnek rajta és iszogatnak tovább, a legjobb amikor nem is röhögnek. Ezek szerint ez totál természetes? A nők is ugyanolyan disznók mint mi?


Vagy egyszerűen ez csak egy jóleső dolog?


Vagy a Balaton hozza ki az emberekből? Észrevettem, hogy a balaton, főleg nyáron, egészen más hangulatú mint Pest. Mintha ott mindenki kedves lenne, előzékeny, felszabadult (leírtak alapján néha túlságosan is) de ez nem baj. Vagy az?



2013. dec. 25. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom a többség hogy van vele, de jó társasággal böfögni is jó.

A fingással nem vagyok így, az nem társaságba való...

2013. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3013.12.25 - Ez most így hogyan pattant ki a fejedből?
2013. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hoppá, 2013. Másrészt, nem is értem, miként tartozik a kategóriába, bár távol álljon tőlem a kötözködés :)
2013. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyen. Mint te is írtad, ezt 15-17 éves csitrik csinálják. Az nem nő.
2013. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, néha 20 éveseket is hallok böfögni. :D
2013. dec. 25. 17:32
 6/7 A kérdező kommentje:
troll.. :D
2013. dec. 25. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek alpári parasztok, nem nők.
2013. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!