Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abba hagytam a fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba hagytam a fogamzásgátlót, és már 3 hónapja nemjött meg (? )

Figyelt kérdés
Azt olvastam a neten, hogy van akinek fél évig is nemjön meg vagy rendszertelen utána. Így, hogy nemjön meg, nemis lehetnék terhes ha nem védekeznénk gumival?
2013. dec. 25. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez így nem igazán normális, így én a helyedben elmennék egy nőgyógyászhoz. Mivel már nem szeded így szerintem simán teherbe eshetsz, akár megvan akár nincs, de szerintem akkor is jobb lenne valami hozzáértőt megkérdezni, mert ez így hosszútávon nem lesz jó...
2013. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na jó először is, ha pár hónapig nem jön meg, utána el "szokás" menni nőgyógyászhoz, konzultálni vele, hogy esetleg gyógyszeres kezeléssel indítsák újra a menstruációd. Nem ajánlatos fél évig várnod... hiszen ez nem természetes. Ki tudja, akkor megjön-e. Ez nem úgy megy, hogy fél év után biztos meg fog jönni.


Mellesleg MINDENKÉPP VÉDEKEZZ. Ki tudja, lehet épp akkor kezdődik a peteérésed, és utána fogsz csak menstruálni! Attól hogy eddig nem jött meg, bármikor lehet az az "épp most"...

2013. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!