Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Bejövök neki vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés
Még 2012 nyár elején megismerkedtem egy muszlim török fiúval a facebookon. Rámirt, lájkolt és zenéket küldött majdnem egész nyáron.Mindig elmondta,hogy milyen szép vagyok. Aztán jött az ősz suli stb. Már nem tudtunk annyit beszelgetni. Aztán lett neki barátnője. Nagyon rossz érzés volt. Teljesen elhidegültünk egymástól. A szüleim rájöttek,hogy vele barátkoztam a neten. A szemük láttára le kellett tiltanom. Aztán jött a nyár (2013) Bejelöltem, visszajelölt. Még mindig volt baratnője. Kitett egy számot amit még én mondtam neki. Belájkoltam és oda írtam hogy nagyon szép szám erre kitörölt az ismerősei közül. Megkérdeztem, hogy miért törölt ki. Erre azt mondta, hogy ő nem is törölt ki.... Ősszel újra ismerősök lettünk,mert bejelöltem. Még mindig volt barátnője. Ráírtam, mert szerettem volna beszélni vele mint egy barát. Kb két perc múlva letiltott. Kezdtem elfelejteni erre péntek este jött tőle egy üzenet, hogy add me. Bejelöltem meg megkérdeztem, hogy miért de nem adott rá indokot. A szombatot, vasárnapot és a hétfőt is végig beszélgettük. Elmondta, hogy mennyire gyönyörű vagyok, skype címemet is elkérte. Megvan A teloszáma is. Csodálatos három nap volt. Mit gondoltok erről az egészről? Lesz ennek folytatása?

2013. dec. 25. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

"megismerkedtem egy muszlim török fiúval a facebookon."


Eddig olvastam el, bocsi,csá!

2013. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vesz komolyan, valószínűleg csak unatkozott és nem volt jobb dolga

bocsi, de ez a legvalószínűbb

2013. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem:/ valószínű, hogy csak hülyít.
2013. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

mit foglalkozol egy törökországban lévő gyerekkel???

soha a büdös életben nem fogtok találkozni

tíltsd le azt kész


a VIVÁN szokott lenni egy műsor KAMREG a címe,ajánlom nézd meg egyszer...

2013. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha akarna valamit, azt megcsinálná. Ha valóban bejönnél neki, azt TUDNÁD
2013. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm szépen. De akkor miért mondja mindig, hogy "you are very very beautiful" meg ilyenekt. Miért küld zenéket?:(
2013. dec. 27. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Konyorgom, mond, hogy csak kamu, ha nem akkor kivanok meg sok ilyen gyonyoru, facebookon eltoltott napokat....................
2013. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!