Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a pszichés háttere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a pszichés háttere annak, hogy vékony fiúkhoz/fárfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Nem a pálcika páwa gyerekekhez, hanem a normális stílusú, magas, vékony, valamelyest férfias benyomást kelő fiúkhoz. Szinte mindig azt mondják a nekem tetsző pasikra, hogy fúj, de vékony... Volt olyan, amikor egy fiú osztott ki, hogy mennyire beteges ez, és, hogy szerinte félek, hogy nem lennék elég az izmos férfiaknak. Erről szó sincs, csak engem egyszerűen a nyurgák vonzanak.

Lehet ennek valami különösebb oka szerintetek?


2013. dec. 25. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
apád vékony volt?
2013. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy akkor lehet, meleg vagy.
2013. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen apám, ha valakinek nem az tetszik amit kikiáltottak az ideálnak, az máris biztos beteg...
2013. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így születtél, a génjeidben van, nem pszchiológiai háttere van. Ne rágódj rajta.
2013. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy más az ízlésed, semmi baj nincs ezzel.
2013. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a génjeidben van, ennek nincs köze a génekhez.


Lelki oka leginkább a gyermekkorban keresendő, de valószínűleg nem emlékszel semmire belőle. Annyira nem is érdekes szerintem, hogy annyit vesződj ennek a kiderítésével.


Inkább azt találd ki, hogy hogyan szabadulj meg az ennyire tapló, kulturálatlan ismerőseidtől! :)


20/F

2013. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na neeeee létezik? Ám ha te is ugyanolyan ginya vagy, akkor koppannak a medencecsontok szépen.
2013. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, nyurga vagyok, magas, fĂŠrfias ĂŠs hihetetlenĂźl jĂłkĂŠpĹą! :D
2013. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!