Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az manapság nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az manapság nem annyira kelendő, ha pasiként nem csak megfektetni akarok egy lányt, hanem komoly kapcsolatra akarom?

Figyelt kérdés
Volt most egy csaj, leveleztem vele, max 4-5 napig, találkára hívtam, mert kivételesen közelben lakik. A pontos időpontot és helyszínt még nem beszéltük le, de benne volt. Napok óta nem írtam rá, mert más dolgom volt (amúgy se nézem sűrűn a FB-ot), ő sem keresett fel magától. Pedig tök jól elvoltunk? Most nekem kéne mindig kezdeményeznem? Gondolhatta volna, hogy nem csak megdugni akarom, ha egy hétig leveleztem vele, míg előhoztam a tali lehetőségét?
2013. júl. 15. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez van :S teperni kell a mai nőkért :D
2013. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de az hogy egy hétig levelezel vele, nem jelenti azt feltétlenül, hogy neked komolyak a szándékaid. Pár hónap után esetleg.

Nem kerested, így azt gondolta, találtál mást. Tudod, egy nő úgy gondolja hogy egy férfi ha igazán akar tőled valamit, akkor keresni fog. Bocs, de ilyenek vagyunk.

Ez a szituáció nem arról szól, hogy nem kelendő a komoly kapcsolat.

2013. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ember, ennyi alapján honnan kellene bármit is tudnia a szándékaidról? Ennyi információ alapján már bármi lehet kb.

És igen, így, ennyire a legeslegelején úgy illik, ha a férfi irányítja a dolgokat.

2013. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
legalább a neved rejtetted vna el.-.-"
2013. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De én nem akartam nála nyomulni. Ezért sem írtam mostanság rá minden nap. Meg most ha minden igaz, végre összejön egy állás, a semmire nem akartam kapcsolatot kiépíteni. De ezt megmondani meg nem valami ildomos neki. Pedigal vagy ki, ez nem troll kérdés. Ez komoly.
2013. júl. 15. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:
(Ha nem kamu kérdés) A lány honnan tudná hogy nem megfektetni akarod ha csak 4-5 napig leveleztetek?ez nem valami sok idő és neked kell kezdeményezni
2013. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem az hogy troll vagy nem,hanem páran megosztottak velem pár privit amit veled folytattak ahol úgy állítottad be magad mint aki annyira ismeri a nőket,most meg...

És nem elit osztagos volt mielőtt elkezdenéd.

2013. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Prodigal son Annyira így van, én is tudnék mutatni vele priviket. Azért vicces, mikor kérdésnél kijelzi a nevet:D
2013. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az hogy voltak barátnőim, egy dolog. Senki sem lehet eléggé tapasztalt az életet nézve semmiben sem.
2013. júl. 15. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:
nem azt mondom h volt vagy sem,hanem hogy egy ilyen alapvető dolgot nem tudsz és erről kérdést írsz(nem baj ez,csak mint írtam máshol meg mást adsz elő) és így elgondolkoztató az előző hsz-od. Első mondata
2013. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!