Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ocsmány, alacsony és dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ocsmány, alacsony és dagadt pasiként csak a szüzesség és az örök magány jut?

Figyelt kérdés
Nincs olyan lány, aki legalább egy kicsit is tudna vonzódni hozzám? Most mit tegyek, ha így elbánt velem a genetika?

2013. máj. 15. 20:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Az, hogy dagadt vagy, nem genetika.
2013. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

tegyél ellene! konditerem, kozmetikus, tanácsadók

vagy keress egy hozzád hasonló nőt

2013. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
Én meg gebe vagyok és ronda. Osztakkó' mivan?
2013. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
járj konditerembe,fuss sokat,öltözködj jól
2013. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyedül az alacsonyon nem tudsz változtatni, a többi rajtad múlik. Az ocsámányt nem si értem... Legyél ápolt és öltözz rendesen, máris nem elszel ocsmány. K3ezdj el diétázni és sportolni máris nem leszel dagadt. De persze legegyszerübb otthon tespedni sajnálni magadat és várni hogy bekopogjon a szerelem aki egy ocsmány kövér alacsony pasit akar magának.
2013. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Várjatok, mindjárt jönnek a kifogások...
2013. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
"Senki sem hal meg szűzen,mert az élet mindenkit megb@sz"
2013. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Az én esetemben semmi sem használ. És különben is, túl öreg vagyok én már az ilyen dolgokhoz. Régebben elég sokat dolgoztam azon, hogy jobban tetszek a lányoknak, de annak sem volt semmi eredménye, mert egész egyszerűen annyira ocsmány és ronda vagyok arcra. (Amúgy a testalkatom is genetikai, mert csak akkor tudok fogyni, ha kockára teszem az egészségem)
2013. máj. 15. 20:40
 9/50 A kérdező kommentje:
De az arcom genetikailag rettenetesen ocsmány.
2013. máj. 15. 20:40
 10/50 anonim ***** válasza:
38%
Mondtam.
2013. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!