Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 14 éves lány, olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 14 éves lány, olyat mond hogy ő soha nem akar majd gyereket akkor ez mit jelenthet a jövőbe nézve?

Figyelt kérdés
Mondjuk ezt már fél éve mondogatja és számtalan okot kitalál rá hogy szóba se kerüljön a téma, mert hogy szétszakad majd, meg hogy rontja a szülők kapcsolatát, meg minden ami csak rossz lehet. Ez a jövőre nézve rosszat jelenthet? Vagy meglehetne győzni hogy ne gobdolja így? ha igen hogyan?

2013. dec. 25. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Majd kinövi.
2013. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 éves 1000x fog változtatni a véleményén.
2013. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, elvégre csak 14 éves.
2013. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:

14 éves az ég áldjon meg :D

legalább remélhetőleg mindent el fog követni egy ideig, h ne essen teherbe

2013. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Komplikato ***** válasza:

Ég világon semmit nem jelent. Ha eléri azt a kort (ami személyenként változik, de valahol 24 és 30 között), akkor akarni fog gyereket és ugye a NŐ két dologért bármit, de bármit megtesz:

1. Hogy ne legyen gyereke ...

2. Legyen gyereke. :)

2013. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Énis azt mondtam ennyi idősen, azóta egy több mint egy éves kapcsolatban már megvan mi lesz a gyerekünk neve, ha fiú, ha lány :D

Ez jó partner sok mindent elérhet :)

2013. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A baj az lenne ha akarna 14 évesen....
2013. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
SEMMIT. De mit akarsz te tőle 14 évesen erről beszélni???? Én ezt mondtam 18 évesen, 20 évesen.. most meg hát nem tudom lesz e gyerekem, de már jönnek az anyai ösztönök, ahogy házasodnak körülötted, ahogy megismerkedsz gyerekes emberekkel...
2013. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy megváltozik majd.Családban is volt nálunk, aki így gondolta és nem is lett neki. Már nem is lesz. Nem tragédia ez. Ki így, ki úgy vélekedik róla.

Én 14 évesen akartam, aztán mostmár nem.

2013. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól teszi.

Ebbe a mocskos világba , tudod ki akar gyereket szülni.

2013. dec. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!