Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a csajnak vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a csajnak vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés

Múlthéten benézett a csaj a munkahelyemre (TV-s, telefonos és netes vállalat), mert éppen előakart fizetni valamire, nem is én intéztem az ügyét, de felfigyeltem rá, mert már előtte is ismertem látásból, és van egy pár közös ismerősünk, de még nem tudtam vele dumálni.


Szóval a kollégám intézte az ügyét, én meg persze direkt úgy csináltam, hogy felfigyeljen kicsit rám, és még az is közrejátszott a dologban, hogy a kollégám ki is mondta a keresztnevem, mert megkért valamire.


Pénteken pedig volt egy buli a városban és oda mentem köszönni az egyik közös ismerősünkhöz, de akkor a csaj nem volt még sehol. Dumálgatunk nagyban és egyszer csak azt érzem, hogy valaki nekem jön, pedig én csak álltam, és pont ő volt az.


Erre rögtön elém állt és a két tenyerét rárakta a fejemre oldalt (két fülemet fedte le mindkét tenyerével), és megsimogatta a fejem, a hajammal együtt. Valamit mondott is, de én arra nem is figyeltem, mert köpni-nyelni nem tudtam, annyira meglepődtem. Pláne, ha olyan csinál velem ilyet, akit nem is ismerek annyira. Arra tudok esetleg gondolni, hogy meséltek rólam a közös ismerőseink, de neki van pasija már 1-2 éve. Illetve fiatalabb is hozzám képest egy évvel (Ő: L/21 Én: F/22)


2013. dec. 26. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani, hogy ez meg igy kicsit keves, ebbol meg nem derul ki semmi.


En is talalkoztam mar olyan lannyal, aki teljesen lazan kezelte a testi kontaktussal jaro dolgokat, siman hozzaert olyanokhoz, vagy hulyeskedett olyanokkal (lokdoses, simogatas, pacsizas, barmi ilyesmi), akik nem tartoztak kozvetlenul a tarsasagahoz, ujonnan csapodtak oda.


Tobbszori talalkozas, beszelgetes, ismerkedes soran tud csak kiderulni, hogy mennyire erdeklodik irantad, de ha igazabol baratja is van, akkor nem biztos, hogy eroltetni kellene a dolgot...

2013. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nagyon korrekt válasz volt tőled, köszönöm!


Nem hiszem, hogy legközelebb is adódna ilyen "lehetőségem", vagyis eleve kizártnak tartom. Azért is írtam ezt le, mert érdekelt, hogy most, akkor mi is a helyzet...

2013. dec. 26. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen még nem jelent semmit. Főleg ha jelenleg többéves kapcsolata van.

Pl: Amikor az új melóhelyemre kerültem, volt egy csaj, aki már az első naptól kezdve ölelgetett, mindig jött hozzám, néha megkért h masszírozzam meg, de volt pasija. Amikor elbeszélgettem vele erről, mondta h szereti a párját, és nála ez ilyen természetes, h a munkatársakkal ennyire nyitott, viszont senkivel nem csalná meg a párját, mert szereti.

Szóval ez még elég kevés :/

2013. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindegy legalább volt egy jó Péntek estém, mert a csaj 10-ből 10-es :D
2013. dec. 26. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A válaszoktól függetlenül azért még finoman próbálkozhatsz.. :) Csak ne direktbe támadd le, legyél kedves vele, sok humor, és ha látsz 1-2 jelet, akkor utána úgyis megy minden magától :) Lehet, hogy a mostani kapcsolata már kimúló félben van. Az ilyet sosem lehet tudni. Meg kell próbálni, aztán max nemet mond.
2013. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az utótörténet? Megtörtént ez az eset, és aztán? :)

Szerintem Neked jött, és ennyi, és éppen azt mondta, hogy remélem semmi bajod, vagy ilyesmi. Ilyenek a hasonló típusú nők :)

2013. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Igen-igen, csak itt azon van a hangsúly, hogy mikor fogom újra látni :D


Utolsó: Nálunk ilyenkor hering-party van, mindenki neki megy a másiknak, én meg amúgy se vagyok egy nagydarab srác, hát még a hölgyemény. Utótörténet meg nem volt, lévén, hogy én tovább beszélgettem a közös ismerősünkkel, Ő pedig ott beszélgetett előttünk még 2-3 emberrel, közbe oda jött hozzánk egy másik csaj is, és vele kezdtünk el foglalkozni.

2013. dec. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!