Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem (vagy bebeszélem magamnak) most mégis mit tegyek? Help me please.

Figyelt kérdés

Ő a legjobb barátnőm. Annyira egy a gondolkodásunk és egy az ízlésünk hogy el sem tudjuk képzelni az életünket egymás nélkül. Nem tudom hogy sikerült, de hozzátartozik az egészhez hogy jó ideje nem volt párkapcsolatom és lehet hogy az agyam csak a szerelmet keresi mindenkiben... nem tom, de ez az érzés már hónapok óta megvan.

Nem segít az sem hogy ő egyfolytában ölelget, meg simogat és az sem hogy úgy tervezi hogy majd összeköltözünk a suli befejeztével. Akkor aztán végképp nem tudom mit fogok csinálni.

Nem vagyok leszbi, tuti hogy más csajra nem tudnék így gondolni, ha vele nem sikerülne, akkor tuti hogy pasim lenne, kiskorom óta egy hagyományos családról álmodozok.

Csak akkor nem tom hogy mi van velem. Mit csináljak? Nem mondhatom meg neki, mert akkor tönkremegy a barátságunk, így viszont ... Ő már mondta hogy nem leszbi (nem a problémám kapcsán) mégis a suliban az ő viselkedése miatt bélyegeztek minket leszbiknek. Na igen, ez megy egy másik probléma.

Szóval szerintetek mit csináljak?

20/L


2012. máj. 22. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad.
2012. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd alakulni. Hogyha esetleg lesz köztetek valami, annak be kell érnie. Nekem is volt csajom (22 éves csaj vagyok), és hasonló volt a szitum, mint neked. :)

Aztán a csaj egyszer csak nekem esett. :) Elvoltunk pár hónapig, és azóta is legjobb barátnők vagyunk. :) Ezek azok a dolgok, amiken két csaj túl tud lendülni. :)

2012. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, akkor hagyom alakulni a dolgokat :) Mostanában sokszor mondták hogy ne görcsöljek rá semmire, asszem akkor ezt fogom tenni :)
2012. máj. 23. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!