Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körülbelül meddig kéne bírnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül meddig kéne bírnom?

Figyelt kérdés

17-éves fiú vagyok, még nem szexeltem senkivel mert az igazira vártam, a barátnőmmel most vagyok együtt 2-és fél hónapja, és mostanába, mostanára terveztük, és azért vele akarom elveszteni mert ő az igazi számomra:3 de viszont ő már nem szűz így én nem tudom hogy ő mitfog elvárni tőlem, és azt akarom kérdezni hogy körülbelül meddig kéne majd bírnom elsőre??:) tudom hogy hülye kérdés, de kérlek adjatok normális válaszokat:) hogy mondjuk ti meddig bírtátok az elsőnél vagy hasonló!:)

köszönöm hogyha elolvastátok és ha adtok nekem válaszokat is:)!:)


2013. dec. 26. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
20-30 perc
2013. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
kb 10-15 perc elég lesz
2013. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
a lényeg,hogy addig bírd amíg ő el nem megy,aztán elmehetsz te is
2013. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

áhhh 20-30 perc sok

vagy abba beleszámít az előjáték is?

szerintem a konkrét akció kb. 10 perc


mondd el a lánynak, hogy szűz vagy, és biztosan nagyon kedvesen fog hozzáállni, és nem lesznek különleges elvárásai, hanem az lesz a fontos, hogy neked jó legyen

2013. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
előjátékkal 40-50
2013. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy válaszoltatok, rendesek vagytok!:)

de nemértem mert néha kiszoktam magamat elégíteni mikor olyan kedvem van, és vanhogyha nagyon gyorsan verem akár egy, másfél perc alatt elmegyek...és nagyon félek hogy akkor így a szexet se fogom sokáig bírni..vagynemtudom, erre még válaszoltok nekem kérlek??:):s

2013. dec. 26. 22:03
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szűz vagyok, és tényleg aranyosan áll hozzá a szex témához ebben igazad van, csak izgulok:s azt akarom hogy neki velem az első hibátlan emlék legyen!:)
2013. dec. 26. 22:03
 8/22 anonim ***** válasza:
Elsőre a konkrét közösülés jó ha lesz 10-20 másodperc... De na parázz ezen.
2013. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
és majd hogyfogom megtanulni hogy hogy bírjam tovább??:)
2013. dec. 26. 22:07
 10/22 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy az elsőt nem húzom, mert az csak szenvedés, viszont 5 perc múlva jöhet a második, akkor meg már lazán bírom. Ha meg fáradok, meg szoktam kérdezni h húzzam-e még, ebben semmi para nincs. Az elsőnél egyébként több mint egy órán át bírtam, ami igazából meg is lepett. :D De az már nem annyira jó, szerintem egy átlag szex olyan max 30-40 perc.
2013. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!