Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya srácként miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácként miért ilyen irtó nehéz a csajozás?

Figyelt kérdés
Miért tűnik lehetetlennek hogy szerezzek barátnőt? Annyira vágyom már rá..együttlétre, közös tévézésekre, lihegni egymás szájába...problémák megosztására..hogy együtt közösen húzzuk az igát...ölelgessük egymást..ütögessük egymást párnával..meg sok sok romantikus dologra..miért ilyen piszok nehéz? f/23
2013. dec. 26. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Khm..hogy 27 alatt vagyok-e?:D

Még 20 alatt vagyok.

2013. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mármint KIVEL?
2013. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem baj az, engem nem zavar a korkülönbség. Csak 16 felett legyél, mert nem akarok sittre menni :D
2013. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok egy szépfiú, vagyis nem tartom magam annak mégis sikerült kapcsolatot kialakítanom. A külső nem minden, kell a kisugárzás is a sikerhez.

De tény, a külső megfog, belső megtart.

2013. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Mert a csúnya srácok nem keltenek bennünk semmiféle szexuális vágyat. Csak ezért."


De jó már, hogy máskor mindig azzal jönnek, hogy a férfinak elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél!

2013. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

először is: nincs csúnya srác. ez egy relatív fogalom. csak meg kell találni azt a lányt aki szépnek lát. ráadásul azok alapján amit leírtál, nem hiszem h rossz fej lennél

másodszor: azért nehéz mert nem hisztek magatokban. és ha ti nem hisztek magatokba, mi, lányok, hogy higyjünk?! a "helyes" srácok attól "helyesek" hogy magabiztosak. olyan férfi mellett érezzük magunkat biztonságba, aki magabiztos és tudja mit akar.

és végül: annyit tudok javasolni, hogy kezdj beszélgetni a lányokkal... mondd el nekik mit szeretnél, barátkozz velük. persze nem egyből ajtóval rontani a házba... ! ;D

remélem segíthettem...

15L

2013. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!