Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátom megkérdezi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom megkérdezi, hogy szőrtelenitsen-e, nem bunkóság azt válaszolnom, hogy igen?

Figyelt kérdés

Mellkas, hónalj, intim területről van szó.

Szóval nem akarom, hogy rosszul érezze magát, és persze így is nagyon szeretem.


2013. dec. 27. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hát hónaj meg intim részen borotválja a többin nem kell vagy is én nem várom el a barátomnál (ő magától csinálta amúgy)
2013. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Galaxis. ***** válasza:
100%
egyáltalán nem bunkósság, +még ő kérdezett rá, hogy mi a véleményed erről..
2013. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy bunkóság, ezeket a dolgokat meg kell tudni beszélni, most gondolj bele, ettől vannak sokkal komolyabb dolgok egy kapcsolatban akár fiatalok vagytok akár nem ...
2013. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont azért kérdezte meg nyilván, hogy te elmondd a véleményedet, és neked tetszhessen...
2013. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha rákérdez, akkor az érdekli, mit gondolsz.

Ebben a helyzetben az a bunkóság, ha nem mondod meg, hanem tévedésben tartod.

2013. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Nálunk is ugyanez a szitu volt,kérdezte én pedig megmondtam,hogy mit szőrtelenítsen.
2013. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!