Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nő csal meg előbb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő csal meg előbb? A szűz, aki nem volt még senkivel, te leszel neki az első, vagy aki már sok férfival volt együtt és hűségesnek vallja magát?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet általánosítani,egyénfüggő
2013. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő...
2013. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább a ribi csal meg...
2013. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lehet általánosítani, engem a szűz csalt meg
2013. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen a kérdés akkor legyen válasz is.

Egy szűz ha rá érez milyen is az igazán jó szex akkor megkísértheti a csábítás.

2013. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
A szüzet valószínűleg a kíváncsisága hajtaná, a tapasztaltat pedig a vére. :D De ahogy leírták, emberfüggő.
2013. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az, amelyik rosszabb ember. Ez nem ettől függ. És pontosítsd a "már sok férfival" mennyiségét. Egy szűzhöz képest én sok férfival voltam a magam 6 emberkéjével, ennek ellenére egyik barátom sem csaltam meg, soha. Egy barátnőm szűz volt, mielőtt megismerkedett volna mostani barátjával, 2 éve együtt vannak, elsők egymásnak, és eszébe se jutna ránézni másra. Egy másik barátnőm meg 14 évesen vesztette el, most 20, és túl van a 22. partneren, kapcsolatban azonban ugyanolyan hűséges, mint én. Tudod, ez a másik iránti tiszteletről és megbecsülésről szól, nem arról, ki hányszor/hány emberrel kefélt.

Ha valaki rongy ember, szüzen, szex nélkül is ugyanúgy meg tud csalni, mint ha egy hadsereg ment át rajta korábban.

2013. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az amelyik olyan ember. Ez nem a partnerek számától függ.
2013. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is a szűz csalt meg.
2013. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hallottad már ezt a közmondást? Q.rvából lesz a legjobb feleség! Mondjuk nekem nem kéne másnak a kacatja!
2013. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!