Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti együtt tudnátok maradni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok maradni 1 olyan lánnyal aki a házzaságig akar várni az első szexel?

Figyelt kérdés

#lmlm
2013. jún. 15. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
ha nagyon szeretem akkor persze
2013. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Túl nagy lenne a kísértés más lányok iránt és nem szeretnék neki kárt okozni.
2013. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vannak pozítiv oldala is de negatív is !
2013. jún. 15. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Én simán, amúgy sem vagyok valami nőcsábász. Persze nagy szerelemnek kell akkor lenni :D.
2013. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott már erős vallási gondok vannak. Max akkor mennék bele ha tudnám hogy tényleg vele akarom leélni az életem.
2013. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nem tudnék együtt maradni olyan fiúval. Nem azért, mert egy nimfomániás p*csa vagyok, hanem, mert tudom, hogy milyenek a fiúk. Akik vonzóak számukra, azok már beleesnek a "dugnám" kategóriába, akiknek emellett még a személyisége is tetszik, azt még inkább, akibe meg szerelmesek, arról le sem szállnának.


Na most, aki házasságig akar várni, az valószínűleg vallásos, és van is ilyen barátom, jól megvagyunk, meg minden, de tudom, hogy ha hibáznék, elfordulna tőlem(ha még nem is örökre, egy időre), mert az Istennek nem tetsző viselkedés. Ha ideges vagyok, és véletlenül kicsúszik a számon egy "k**va életbe", már akkor is távolságtartóbb, pedig abszolút nem káromkodom sokat, ha a közelében vagyok. Egy évben egyszer. ^^


17/L

2013. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem látom ennek pozitív oldalát, bár én nő vagyok. De menekülnék, ha a párom ilyet kijelentene.
2013. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De szeretem a csaj nagyon. És pont olyan amire vágytam nem k..va nem ostoba stb. De ez a kijelentése kicsit meg hökkentett.

De viszont amikor 1üt vagyunk lekerül a melltartó de a nadrág bugyi nem!!! hát ez a szitu.

2013. jún. 15. 18:25
 10/12 anonim ***** válasza:

nem, mivel van olyan is hogynem talalnak rendesen a partenerek, tudni akarom hogy olyan not veszek el akivel minden jo az agyban

raadasul nem 1 het utan veszem el, es ferfikent nem fogok honapokat ulni szex nelkul

2013. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!