Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lány barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer már felvetettem neki a dolgot, de akkor csak "viccből", aztán 2 hétig nem beszélt velem... utólag rájöttem, hogy ez nem volt jó vicc. Mondta, hogy negatívan érintette a dolog, mert szerinte ez nem helyes, elárulva érezte magát akkor amikor mondtam. Ő a legjobb lány barátom és nem tudom, hogy közöljem vele a tényt, hogy beleszerettem. Egész nap Ő jár a fejemben, de félek neki megmondani, mert lehet, hogy ezzel elrontok mindent.
2013. dec. 27. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy tűnik nem viszonozza és zavarná ha bevallanád

döntsd el hogy inkább a barátsága kell és magadban tartod vagy kockáztatsz

2013. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold őt minden téren...Úgy sem tudsz rá barátként tekinteni és pont.Akkor ne szenvedtesd magad azzal,hogy a közelében vagy,nem gondolja meg magát.Próbálj elmenni csajozni,ismerj meg új embereket,vele ne foglalkozz egyáltalán,zéróóó.Igy talán egyszer még lehet nála esélyed,ha érzi a hiányod és rá jön,hogy kellesz neki,de ebbe sem élném magam bele.Lényeg hagyd a fenébe,ha jót akarsz magadnak és menjél csajozni.
2013. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!