Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még valaki, akinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaki, akinek az életében én lehetek az első? Vagy tényleg ennyire szerethetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, de egyre kilátástalanabbnak érzem az életem. Barátom se volt még, sosem csókoltak meg, nem is szerettek.

Sok szörnyű, rossz tulajdonságom van... féltékeny, sértődékeny, hisztis vagyok, könnyen felkapom a vizet. Az embereket is kezdem egyre inkább megutálni a sok csalódás miatt, amit okoztak. Általánosban 8 évig kiközösítettek, durván bántottak, testileg-lelkileg. A szüleim pár éve elváltak, nem törődnek már velem, csak akkor jutok eszükbe, ha valamire szükségük van, nincs jobb dolguk. Nagyszüleimmel élek, de már nekik is a terhükre vagyok, sokat kiabálnak velem. Két barátnőm van, de mindig akkor hagynak el, amikor a leginkább szükségem lenne rájuk. Ha nem lennének háziállataim, lehet már nem élnék... De tudom, hogy nekik szükségük van rám, ez tart életben, hogy őket nem hagyhatom itt. Senki nem veszi észre mi zajlik bennem, nem is hallgatnak meg, nem is értenének meg.

Vannak jó tulajdonságaim is, de nehezen nyílok meg, a mai rohanó világban találhatok még olyan férfit, aki el tudna engem viselni és támaszom lehetne? Szerintetek létezik ilyen ember?


2013. dec. 27. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
puszi
2013. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megtalálod majd, ne félj. :)
2013. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szegényem:/
2013. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, lesz majd valaki. De előbb rendbe kell tenned magad, rendbe kell jönnöd önmagaddal. Nálad pár évvel idősebb voltam, amikor jött az első szerelem. Fogsz még sokat formálódni. Nem is biztos, hogy most pasira van a legnagyobb szükséged.
2013. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Persze, biztos csodálatos teremtés vagy :)

Csak engedd hogy megismerjenek..

2013. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy létezik. Még lehet, hogy a legtöbb rossz tulajdonságodat le is vetkőznéd, ha stabilabb lenne a lelki állapotod.

Ha szeretnél beszélgetni, vagy csak kiírni magadból a dolgokat, akkor ne habozz, küldj egy üzenetet!

2013. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Generalis ***** válasza:
Én nagyon sajnálak hogy öngyilkoságon is gondolkoztál ! Szerintem egy felnőt férfinak az nagy minusz hogy nem lehet szeretgetni téged !
2013. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jaj de butus vagy! ha látogatod az oldalt akkor tudhatod, hogy tele van reményvesztett fiatal fiúkkal akik barátnőt szeretnének, szóval simán lehetsz még valakinek az első :)
2013. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is így éreztem mint te hiába volt valakim. Aztán találtam valakit aki ebből kizökkentett. Azóta már nem vagyunk együtt de az életem gyökeresen miatta változott meg. Ha gondolod erről szivesen írok neked privátba többet. 22f
2013. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy, úgyhogy biztos létezik ha nem vagy iszonyú csúnya. Csak az ugyanilyen fiúk fognak egyedül meghalni.
2013. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!