Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok olyan hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan hülye, hogy egy filmkarakterbe szeretek bele? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Esténként róla álmodozom, pedig tudom, hogy nem szabadna, de olyan jó. Egyre csak egy nem létező személy jár a fejembe, hogyan felejtsem el?

2013. dec. 27. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, elfelejted majd magadtól, nem kell erőltetni. Egy csomó nem létező "szerelmem" volt, semmi bajom nem lett tőle.
2013. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedj emberekkel.
2013. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ott van a kérdésedben a válasz.

"tudom, hogy nem szabadna, de olyan jó."

Ha jó, és nincs más érzés ami helyettesítse, akkor az ott fog maradni.

2013. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát most ez van! De légyszíves mond meg nékem kibe, melyik karakterbe? :D
2013. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
menj hálivúdba és keresd meg.
2013. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy úgy érzem pont miatta nem érdekelnek a körülöttem levők és félek, hogy ez az akadálya annak, hogy más valaki elvonja róla a figyelmem és elfelejthessem :(

Privátokat ne írjatok többet légyszi.

2013. dec. 27. 22:48
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem árulhatom el, ez az én titkom ;)

Annyit mondok csak, hogy a Bosszúállók című filmben szerepel.

2013. dec. 27. 22:49
 8/14 A kérdező kommentje:
5-ös, ha meg is találnám az sem segítene, mert nem a színészbe vagyok szerelmes, hanem egy karakterbe.
2013. dec. 27. 22:50
 9/14 A kérdező kommentje:

Az az igazi probléma, hogy nem csak külsőre tetszik, hanem belsőre is. Sőt először az fogott meg igazán. És komolyan érdekelni kezdett, szeretnék minél többet megtudni róla. Esténként elképzelek vele történeteket, hogy vajon mire hogyan reagálna, mi fogná meg bennem, hogyan alakulnának köztünk a dolgok, már kicsit betegesnek érzem.

Remélem, hogy találkozok majd elé ember élő fiával, aki még nála is érdekesebb lesz :D

2013. dec. 27. 23:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Loki az, mi? :D A rosszfiúk mindig jók ;)
2013. dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!