Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal leszbikus vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszúhajú kérdése:

Fiatal leszbikus vagyok, középkorú családos nőt szeretek, de érzem, hogy szeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerjük egymást, és szigorúan betartjuk a határokat, mert neki családja van. Tudja, hogy szeretem, én pedig hallomásból, hogy ő is szeret. Egyikünk sem tesz semmit, nem is beszélünk róla, én nem merek, ő meg tudja, hogy ilyet nem tehet. Szépen elvagyunk, pedig ott lebeg a levegőben. Mi lenne a legkockázatmentesebb lépés, ahhoz, hogy ne rontsam el a jelen helyzetet, hanem végre színt valljunk egymás előtt.

2013. dec. 10. 03:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%

hallomásból,


családos nő kibeszélni, hogy szerelmes leszbikus?

2013. dec. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Eléggé sántít ez a hallomásból tudós dolog és ha tudja, hogy szereted, akkor miért is kellene színt vallanod előtte?

Szerintem csak belelátod a dolgokba azt, hogy miért nem lépett, csinált még semmit, csak így próbálod nyugtatni magad.

Én a helyedben eltűnnél az életéből annyira, amennyire csak lehet és próbálnám minél hamarabb elfelejteni.

2013. dec. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

hallomásból: egy közös ismerős kifecsegte, elfecsegte titokban nekem, mert tudja mit érzek, - Lajos - aki az ő egyik legjobb barátja.

színt vallani: úgy értettem, hogy szemtől szembe egymásnak - mert ezt egyikünk se tette.

2013. dec. 10. 04:22
 4/39 A kérdező kommentje:
Amikor Lajosnak panaszkodtam sírva, hogy semmi esélyem nála - mármint a nőnél - akkor odajött és csak odasúgta halkan: nem tőlem tudod, de amit én beszéltem vele, én a helyedben nem használnám a viszonzatlan szót többé.
2013. dec. 10. 04:34
 5/39 anonim ***** válasza:
74%

Ez a Lajos dolog miatt kamunak tűnik a kérdés... vagy csak szimplán tapasztalatlan netező vagy.


Egyébként meg szerintem is csak beképzeled a dolgot. Ha meg nem, akkor nem tudom minek alapít az olyan családot, aki utána kikacsintgat belőle.

2013. dec. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
pont ezért kezdtem körbeolvasgatni, hogy van úgy hogy 50 felett coming out. először nem akartam elhinni, de ez a mondat, hogy én a helyedben nem mondanám többé hogy viszonzatlan, ez azért elgondolkodtatott. én láttam rajta hogy nem teljesen közömbös, de persze leállítottam magam. aztán jött ez a beszólás. mindegy, nem vagyok előrébb, nem tudom hogy ugrathatnám ki a nyulat a bokorból
2013. dec. 10. 04:45
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Valaki túl sok Társasjátékot nézett az HBO-n...
2013. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Egyébként pontosan hány évesek vagytok?? És ha most a hallomást nem vesszük figyelembe, mik azok a rá utaló jelek hogy esetleg ugyanazt érzi mint te? (ha persze vannak ilyen jelek)
2013. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

én huszonéves, ő ötvenen túl.

össze-vissza viselkedik velem, nem érthetően. hív lelkendezve jön, de ha szorosabbá válna, akkor elszalad. Aztán amikor nem is számítok rá, akkor nagy hévvel ír újra. Aztán megint vált, és személytelen a stílusa - ezt váltogatja. Tudja, hogy szeretem, mégsem próbál soha egyetlen cselekedettel vagy szóval lekoptatni, még akkor sem, ha azt írom hiányzik. sőt.akkor ő is jobban nyit. Mikor találkoztuk volt egy.két helyzet amikor úgy összeakadt a tekintetünk. mondom semmi konkrét nem volt, mindketten elég konzervatívak vagyunk, néha mégsem érti a családom se a viselkedését. ha le akarna koptatni, miért keres, és ha önhibáján kívül nem tudunk találkozni, miért ír olyan tragikusan hogy annyira az utolsó pillanatig várta, hogy összejöjjön. ha véletlenül összetalálkozunk akkor meg úgy megörül nekem, hogy észre sem veszi magát, hülyét csinál magából. azt már nem is merem említeni, hogy megkérdeztem egy tv-s jóst mire véljem az egészet - mert hátha ebbe nem hiszel. nyilván a jós pozitív dolgokat mondott. én nem olyan vagyok, mint egy mai fiatal, még egy csókot sem teszek olyannal, akit nem szeretek, ő is ilyen, intelligens, és szemérmes.

gúnyolódó válaszokat most nyilván kapok - de ez nem igazán érdekel.

2013. dec. 10. 22:02
 10/39 anonim ***** válasza:
Miért kapnál gúnyolódó választ? Azért kérdeztem amúgy ezeket a jelzéseket mert kíváncsi vagyok erre az egészre. Szóval tőlem biztos nem fogsz gúnyolódó választ kapni :) Csak az a baj, hogy tanácsot sem tudnék konkrétan adni, mert még ha nem lenne családja talán könnyebb lenne a helyzet, de így sajnos elég nehéz. Amúgy ő honnan tudja hogy szereted?
2013. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!