Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/Fiúk, ki olyan bátor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk, ki olyan bátor?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy vannak itt olyanok, akik annyira elvannak a saját önsajnálatukban, hogy nem értékelik a szóbeli segítséget és tetteket várnak, hogy milyen jogon, azt nem tudom, de tessék. Én vállalom, hogy ha budapesti vagy, legyél akármilyen ronda is kipofozlak ingyen. Ez azt jelenti, hogy segítek a csajozásban, elmondom mi áll jól, mi az, ami előnyösebb lenne, hol ismerkedj és max magadra kell költened, én egy forintot nem kérek.

Na?



#fiú #önsajnálat #mindig más a hibás #csak ők nem #gyávák vagytok
2013. dec. 28. 13:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Én pesti vagyok :)


Jó ötlet ez a segítség, de csak akkor, ha 25, esetleg 30 felett vesztetted el a szüzességedet. Hiszen úgy vagy hiteles. Mi nem arra vagyunk kíváncsiak, hogy hogyan kell nőt fogni úgy, hogy világéletedben sikeres voltál a nőknél, hanem arra, hogy rossz külsővel hogy kell kimachinálni őket a bugyijukból. Erre kevesen képesek, tehát ez az igazán értékelhető tudás.

2013. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
a hitelesség nem ezen múlik! a témát kell vágni, hanem azt, hogy konkrétan kinek milyen tapasztalata volt...
2013. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Pasiztatást is vállalsz?:D
2014. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem semmi! Mások ezért súlyos tízezreket kérnek el!-És gyakran még be sem válik!
2014. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Lakatos Márk te vagy az?
2014. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Jó ötlet ez a segítség, de csak akkor, ha 25, esetleg 30 felett vesztetted el a szüzességedet. Hiszen úgy vagy hiteles. Mi nem arra vagyunk kíváncsiak, hogy hogyan kell nőt fogni úgy, hogy világéletedben sikeres voltál a nőknél, hanem arra, hogy rossz külsővel hogy kell kimachinálni őket a bugyijukból. Erre kevesen képesek, tehát ez az igazán értékelhető tudás


- Erre is van taktika, de csak az erre nyitott embereknek mondom el.


23. Hogy érted? Szeretnél bepasizni?


Valaki még rákérdezett priviben a koromra meg a nememre, ezt tök sokan tették már, szerintem lényegtelen. A lényeg, hogy valószínűleg több a tapasztalatom, mint nektek együtt véve és segíteni szeretnék. A kötekedők menjenek át a lehetekterhes kérdésekhez és társaikhoz.

2014. jan. 1. 23:43
 27/31 anonim ***** válasza:
Őrült dilis szerelem című film:D
2014. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Végig rohogtem az egeszet xD de ez az utolsó egy mondat áááhhh.vitte a pálmát xD

En szerintem csak anyi a titka a csajozasnak az én tapasztalataim szerint hogy

-Furodj , ne légy büdös

-Ne egy ruhába járj évekig,legyen ruhád, nem muszály a márkás

-Legyél humoros, ne erőltetett

-Légy romantikus az adott helyzetekbe

-Sose te legyél az aki a kozpontba van, szóval ne meselj magadrol mindig, mindig a nő legyen a középpontba beszelgetesek közbe

-Legyen önbizalmad

2014. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha esetleg egy lány látná ezt amit irtam, egyetért a gondolatommal???

Amúgy fiúk.ezek a szempontok nagyon sokszor bejöttek

17/F

2014. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

OFF: A #21-esen besza-behu :D:D ez már a vég, a ló másik fele, barátom...

___


Respect a kérdezőnek! :D

2014. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!